Klub sráčů (2000) odpad!

Proboha komu se to může líbit???

Braindead - Živí mrtví (1992)

Tento film mi na poprvé moc nesedl.Nejspíš jsem od toho čekal úplně něco jiného.Ale na po druhé už jsem věděl do čeho jdu a mohl jsem si tento krvák v klidu vychutnat.A opravdu jsem se bavil.

Lewis, Clark a George (1997)

Jedna hvězda jen za Rose McGowan,protože jí mám rád.Ale je to opravdu děs.Nebavilo mě to.

Truchlivé dědictví (2004)

Tak tohle je mazec.Film má velmi zajímavé téma.Někomu se to líbit nemusí,ale mě jo.Protože tento citlivý film s pedofilem a o homosexualitě,mimozemšťanech se jen tak nevidí.Chvílemi mi z toho bylo i dost špatně.Musím říct,že Joseph Gordon-Levitt byl naprosto výbornej.Sakra ty Arakiho filmy mají něco do sebe.

Blade: Trinity (2004)

Tohle je už o ničem.Jediné co se mi líbilo,tak byly souboje,ale i to už nebylo ono.Jednička a dvojka byli o dost lepší.

Lost Highway (1997)

Tak teprve druhý zkouknutý film od Lynche a jsem ohromen.Sice jsem to nepochopil,ale film mě pohltil svojí atmosférou.Při sledování jsem měl snad po celou dobu doslova otevřenou hubu dokořán a čekal co se bude dít.K tomu naprosto dokonalá hudba.Jsem nadšený a musím co nejdřív mrknout i na jeho další filmy.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Jo tak tahle gangsterka mě opravdu bavila.Všechny přestřelky jsem si užíval,ale nejvíce tu závěrečnou a pěstní souboj.Pár dojemných chvilek tu taky nechybí.Každá postava se mi docela líbila.Zkrátka je to milé překvapení.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

O něco lepší než dvojka a o něco horší než jednička.Docela jsem se nasmál,ale nejvíce všeho okolo Stiflera.Přesto to nikdy na vyšší hodnocení nebude.