Kobra 11 (1996) (seriál)

Někdo tento seriál miluje, někdo nenávidí. Já nepatřím ani do jedné z krajních kategorií. Nepamatuji, že by byl nějaký jiný seriál nebo film zaměřený tak moc na bouračky, a některé automobilové scény jsou opravdu velice zdařilé. Jiné momenty naopak vypadají, jako by je točil amatér, který se tvoření filmů teprve učí.

Rocky II (1979)

Důstojné pokračování prvního hitu, tak na 4 hvězdičky. 5 hvězd dávám z jednoho důvodu - film je desítky let starý (vyšel 1979) a když vezmu, jaké filmy v té době vycházely, tak v době svého vzniku musel být Rocky II opravdu filmová špička, jelikož i nyní, po více než 30. letech se na něj nezapomnělo a stále se těší oblibě. První polovina filmu se tak nějak rozjíždí, když se však Rocky do přípravy konečně naplno opře, nastává opravdu fajn podívaná, končící velmi dramatickým zápasem.

Návštěvníci (1993)

Jean Reno a Christian Clavier jsou celkem vtipný a film víceméně zachraňujou. Ostatní herci by za svoje "výkony" měli dostat po hlavně. Film je takový nevyváženy, když byli ti dva hlavní představitelé v koupelně, jejich způsobů mytí jsem se velice bavil. U jiných scének jsem si v duchu říkal, ať už tu trapnou část rychle přeskočí.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Některé scénky a hlášky opravdu nezapomenutelné, Bohoušovým reakcím a vyjadřování ve filmu jsem se občas chcechtal, až sem málem padal z gauče.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Johnny Depp má zase jinou roli a zase hraje skvěle. Po vizuální stránce perfektní, kostýmy se povedly, prostředí krásný, děj taky fajn. Prakticky od začátku až do konce se mi film líbil.

Sunshine (2007)

Trochu smutný film, povedený především po vizuální stránce.

Bourneovo ultimátum (2007)

Po skvělé jedničce a stejně perfektní dvojce bych nečekal, že trojka může být ještě o něco lepší. A přece ano. Všechna akce, napětí, atmosféra a další věci z minulých dílů jsou zde zachovány a dovedeny téměř k dokonalosti. Pokud ne zcela nejlepší, tak rozhodně jeden z nejlepších akčních thrillerů moderní doby. Klobouk dolů.

Události (1993) (pořad)

Lepší než Televizní noviny na Nově.

Vrchní, prchni! (1980)

Scéna na konci filmu, jak Dalibor Vrána prchá před značnou přesilou pronásledovatelů je skoro legendární. Velice povedená komedie.

Comeback (2008) (seriál)

Na to, jak je tento pořad populární mě teda moc neoslovuje.