• Pohádka
  • Rodinný

Dulha Mil Gaya (2010)

Nikdy bych nevěřila, že se mi bude líbit nějaký indický film, kde je SRK tak málo! Kdyby tam byl po celou dobu filmu, byl by to jeden z mých nejoblíbenějších snímků. Přestože Shahrukh hraje až v poslední hodině filmu, i přesto je jeho role jedna z hlavních. Samotný příběh je super, vtipný....... Sundavám jednu hvězdičku jen proto, že tam není SRK více!

Chennai Express (2013)

Tak tento film řadím mezi ty nejlepší snímky! Bavila jsem se od samého začátku do konce! Shahrukhovo šlebíky nemají konkurenci, stejně tak jako vřískání. Příběh na jedničku. Díky tomuto filmu jsem i změnila názor na Deepiku Padukone. Ta je v současnosti nejpopulárnější herečkou v Indii. Já s ním zatím viděla jen dva filmy (OM Shanti Om a Chennai Express). A v OSO mi přišla naprosto nevýrazná. Ale v CHE je znamenitá, to jí nemohu upřít. Hodně vtipné byly narážky na starší Shahrukhovo filmy. Nemám nic, co bych filmu vytkla.

Ze srdce... (1998)

Tak tohle je nejhorší indický film, co jsem zatím viděla. Shahrukh Khan je znamenitý herec, hraje úchvatně i tady, ale bohužel, snímek sám o sobě je příšerný. Dávám tři hvězdičky, a to jen pro Shahrukha.

Někdy veselo někdy smutno (2001)

Klasický útok na moje emoce a oči (zase jsem si je málem vybrečela). Prostě typický bollywoodský film se Shahrukhem Khanem (brečím jedině u filmů se SRK, jak ve filmu nehraje, můžou všechny postavy zemřít a já neuroním jedinou slzu). Film je tak zajímavý, že člověk ani nezaregistruje jeho délku. Vůbec bych neřekla, že trval tři a půl hodiny. Ani chvilku jsem se nenudila.

Jsem s tebou (2004)

Krásný film, s dojemným příběhem. Hodně se mi taky líbily originálně udělané závěrečné titulky. Jednu hvězdičku ale ubírám za akční scény, kdy se létalo vzduchem a podobně. To bylo dost přitažené za vlasy :-D

Má vlast (2004)

Velmi dojemný příběh. Film se mi moc líbil. Zase spojení toho, kdy se člověk zasměje, ale i pobrečí. Jediná věc, která mi tu trošku neseděla byla ta, že mi přišlo, že to mezi Shahrukhem Khanem a jeho filmovou láskou vůbec nejiskřilo. Nevím, ale ona mi přišla studená jak psí čumák i tehdy, když už měla být do Mohana zamilovaná....

Srdce je šílené (1997)

Pěkný příběh. Nese toho dost z reálného života. Naprosto se ztotožňuji s větou SRK, že Bůh je zlý, když dovolí, aby A milovalo B, B bylo zamilováno do C, C milovalo D a D zase milovalo A. Tak to v opravdovém životě chodí a bohužel to opravdu není hezké. Horší je, že v reálu to nekončí happyendem.

Mohabbatein (2000)

Tenhle film ve mně vzbuzuje rozporuplné pocity. Na jednu stranu jsem se zasmála Shahrukhovo hláškám a šklebíkům, samozřejmě jsem si i pobrečela, hlavně u závěru filmu. Ale stejně tak můžu říct, že jsem se u filmu i dost nudila. Musím říct, že kdyby ve filmu nehrál právě SRK, bylo by to zcela nedívatelné. A i přesto, že tenhle film nepatří mezi mé oblíbené, tak naopak Shahrukhovo postava Raje Aryana Malhotry patří do mých čtyř nejoblíbenějších filmových postav tohoto dokonalého herce ( 1. Raj Kapoor z Rab Ne Bana Di Jodi, 2. Ram Prasad Sharma z Main Hoon Na, 3. Rahul Khanna z Kuch Kuch Hota Hai a 4. Raj Aryan Malhotra z Mohabbatein). Je to film, který si jednou za čas pustím, ale rozhodně ne tak často, jako jiné snímky se SRK.

Dokud budu žít (2012)

WOW, naprosto skvostný film! Ani nevím, jak ho pochválit, protože to žádná slova nedokážou. Prostě perfektní, dokonalý snímek. A asi je to první film se SRK, který jsem viděla a nebulela u něho, i když smutno občas bylo :-D

Om Shanti Om (2007)

Teda já nenacházím slov! Ze začátku mě film vůbec nebavil. Ale chtěla jsem tomu dát šanci a vydržela jsem. A rozhodně nelituju. Je fakt, že film je místy dost zmatený, ale v závěru jsem si všechno v hlavě srovnala. I když tohle se nemůže nikdy stát, tak ten námět je prostě geniální! Jen mě mrzí, že příběh nemá úplný happy end. Bylo by super, kdyby duch Shanti vstoupil do té druhé dívky, a pak by se dali dohromady s OK. Škoda, no. Ale i tak prostě super!