• Pohádka
  • Rodinný

Láska z nebes (2008)

Před zhlédnutím filmu jsem byla hodně moc skeptická, protože indické filmy mě vždycky odpuzovaly. Po shlédnutí Lásky z nebes jsem se ale stala milovnicí bollywoodských snímků, i když jen těch, kde se objevuje Shahrukh Khan, protože on je prostě dokonalý. A když se vrátím k filmu: Taani krásná, až se tají dech. Suri, hodný dobrák, ale až moc nudný a takový nemastný neslaný. Navíc by měl totálně změnit šatník a vizáž. Zato Raj, to je přesně ten typ chlapa, do kterýho bych se zamilovala na první pohled. Krásnej, sexy, zábavnej, zároveň i citlivej, romantickej.... Ideální chlap prostě :-) Tento snímek je jeden z nejkrásnějších z Indie. Shlédla jsem jich něco kolem třiceti. RNBDJ je prostě ale ten nej. Super krásná komedie, plná nádherných písniček. Jen mě na filmu mrzí jedna věc, a to ta, že Suri v závěru zůstává tím neupraveným a ne zrovna hezky oblečeným chlápkem, místo toho, aby byl jako krásný Raj. Já vím, je to pointa příběhu, že Taani má Surindera ráda přesně takového, jaký je. Ale Raj je prostě krasavec, kdežto Suri.....

Vzorec pro vraždu (2002)

Hodně zajímavá kriminálka. Úplně mě pohltila do děje. Jen koncem jsem byla zaskočená. Prostě jsem čekala, že druhý z vrahounů opravdu zůstane na svobodě, protože byl jen zmanipulovaný. Ale prostě pecka film.

Amazing Spider-Man (2012)

Ze začátku jsem byla k tomuto Spidermanovi hodně skeptická. Nic přece nemůže překonat toho prvního. Pletla jsem se. Dnes jsem Amazing Spider-mana zkoukla a byla jsem hodně mile překvapená. Je mnohem akčnější než ten původní, ale zároveň mu zůstal stejný vtip jako u starších snímků. Děj je úplně jiný. Netroufám si tvrdit, že lepší nebo horší. Ale tento snímek mě vysloveně uchvátil a těším se na pokračování.

Účastníci zájezdu (2006)

Mám tento film ráda. Je mnohem lepší, než jeho knižní předloha.

Beetlejuice (1988)

Na odlehčení dobrá komedie.

Ženy v pokušení (2010)

Super komedie. Ale může být něco špatného, když tam hraje Dyk? Nemůže :-)

Forrest Gump (1994)

Tenhle film je takový o ničem. Jediná scéna, která se mi líbila byla ta, když ten poručík bez nohou přišel za Gumpem a děkoval mu za záchranu života a představil mu svou snoubenku, to bylo takové dojemné. Jinak jsem se dost nudila. Film jsem zkoukla jednou, a po zbytek života mi to bohatě stačí.

Bobule (2008)

Nezáživné, nudné. Na to, že to má být komedie, jsem se nezasmála ani jednou. Ztráta času se na to dívat.

Bastardi 3 (2012)

Nejlepší díl z celé triologie. Ale taky dost depresivní. Několikrát jsem musela zatlačovat slzy.