• Pohádka
  • Rodinný

Moje superbejvalka (2006)

Na jednu stranu jsem se pobavila, ale na druhouz stranu strašně přitažené za vlasy..... Takže takovej průměr.

Tupíři (2010)

Twilight sagu sice miluju, ale tahle parodie se mi líbila. Jen je to jeden z těch filmů, který mi stačí vidět jednou.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Nenazvala bych to seriálem, ale spíš krátkými jednotlivými filmy. Dívala jsem se na to moc ráda. Je pravda, že některé díly mne moc nechytly, jako třeba díl s Bartoškou. Ale vše bylo natočeno dobře.

O pokladech (2012) (TV film)

Pohádka mě bavila, ale připouštím, že hlavně kvůli roli Vojtěcha Dyka, která nebyla ani hlavní. Kdyby nebylo jeho role, dala bych pohádce tak 50%. Díky jeho hereckému výkonu hodnotím na 90%.

Micimutr (2011)

Když jsem si četla recenze, tak jsem očekávala nějakou nesmyslnou slátaninu, ale byla jsem mile překvapená! Díky propojení reálného světa s tím pohádkovým nechyběl snímku vtip. Nejvíc jsem se pobavila na konci, kdy se zlý princ Vladimír v podaní Vojtěcha Dyka objevil jako udřený popelář. Pohádka mě hodně bavila.

Bubušou (1970) (seriál)

Tenhle seriál jsem milovala jako dítě. A plno krásných písniček, které vyšly i samostatně na LP a audiokazetách. Mám je doma a i když jsem dospělá a sama už jsem dvojnásobnou matkou, tak ty písničky si někdy s chutí ráda poslechnu.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Tak to je příšerná slátanina! V podstatě to nemá ani děj. Celý je to o ničem. Sama za sebe bych dala hodnocení ODPAD, ale protože se ty různý počítačem vytvořený potvory budou asi líbit dětem ( a pro ně je to především), tak dávám dvě hvězdičky.

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001)

Tahle pohádka se mi hodně líbí, víc než kreslený originál. jen mohli zvolit jinou holčičku pro Šebestovou, protože ta, co jí hraje je strááášně nesympatická a kazí tím celý film.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Velmi dobrý film! Nenechám si ho ujít nikdy když ho dávají. Ale myslím si, že největší zásluhu na to má skvělý herecký výkon Johnnyho Deppa, který je dle mého jeden z nějlepších herců vůbec.

Hoří, má panenko (1967) odpad!

Ostuda českého filmu. Nepochopím, jak se to někomu může líbit. Každý máme sice jiný vkus, ale tohle, to je moc.