• Pohádka
  • Rodinný

Krysař (2003)

Ach pane Landa, k čemu jste se to propůjčil? Snad největší slátanina, kterou jsem kdy viděla. Film byl údajně natočený za 24 hodin. Výsledek tomu odpovídá.

Krysař (2000) (divadelní záznam)

Muzikál skvělý. Škoda jen, že není v původní Landovo verzi. Jan Apolenář se mi ale v roli rybáře moc líbil. Za to použít Sklovskou do role Agnes, která má být krásná, to bylo šlápnutí vedle.

Střihoruký Edward (1990)

Tenhle film jsem jako dítě milovala a dneska docela nechápu proč. Johny Depp zde sice exceluje, ale jinak je to průměrnej, možná až podprůměrnej snímek. Z hodnýho Edwarda se v podstatě vyvrbí labilní jedinec, kterej je zamilovanej do dcery svých přátel, přestože jako umělý člověk nemůže ovládat city. Můj šestiletý syn film také zbožňuje, tak doufám, že v budoucnu nebude zklamán jako já. Ale je fakt, že když je "v televizi nuda" a dávají tenhle film, tak se na něj podívám. Ale jednou za pět let stačí.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Zatím co u první části tohoto dílu jsem se dost nudila, z té druhé jsem byla nadšená! Moc hezky natočené a narozdíl od knižní předlohy to není tak přeslazené.

Plnou parou vzad! (2002)

Jedna z hodně dobrých komedií. Smála jsem se od začátku do konce.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Tento film mám velmi ráda. Líbí se mi víc v původním znění s titulky, než s dabingem, což se u mě moc často nestává. Jediná věc, která mě na snímku mrzí je ta, že hlavní hrdinka není na konci filmu nějak smutná ze smrti svého milého, naopak se na diváky vesele usmívá.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Tento seriál se mi moc líbil, už jen pro svoji nadlehčenost a vtip. Jeho závěr mě ale zaskočil. Zklamaná jsem rozhodně nebyla. Ale očekávala jsem happy end. Jenže pohádka o Popelce skončila rozchodem. Co mě dostalo ale úplně nejvíc, to bylo objasnění smrti stylisty Oskara. Když se vysvětlilo jak to vlastně bylo, a že šlo o nešťastnou náhodu, brečela jsem u toho. Celkový dojem ze seriálu je ale velmi kladný a dost nechápu, proč neměl diváckou úspěšnost.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Nejslabší díl celé ságy. Film mě docela nudil ( a upřímně nechápu, jak ho někdo může nazvat nejlepším filmem ze ságy). Je pravda, že z knížních předloh se mi tahle také líbila nejmíň. Ale že bych film nazvala nějakým paskvilem, to zase ne. Zbám horší snímky. Tohle bych ohodnotila jako horší průměr, takže asi tak 45%

Ochránce (2005)

Při prvním zhlédnutí jsem si řekla, že snad lepší komedie neexistuje. Smála jsem se od samého začátku, do úplného konce. Závěr (klíč k otevření trezoru), mě hodně překvapil. Bohužel když se člověk podívá opakovaně, vtipné dialogy ztrácí na svém kouzlu. Proto bych dala 70%