Hladová srdce (2014)

ÚVOD na wc síla , smrad pomalu lezl i z plátna . Dobře postavený příběh a cenu za vedlejší výkon pro dítě . Bylo opravdu božíííííí . VÝBORNÝ FILM .

Mlčení (2016)

OPRAVDU zvláštní , velice zvláštní film . Celkem dlouhý , ale pokud vás zaujme , tak od poloviny čas přestanete vnímat . Říkal jsem si , kdy se ukáže opět otec Ferreira , Liam v nezvyklé roli opět přesvědčivý . Myslím si , že tento film , je pro některé jako perly hozeny sviním . Sorry jako . . . A tož ENDO , SCORSESE i Cocks vytvořili dooost dobrý film . JO a ty japonské mučící způsoby fakt hrůůůza !!

Temný Kraj (2017) (seriál)

ZATÍM po dvou dílech předčasné hodnotit i když . . . To s tím psem byl trapaaas !!! V lese leží chlupáč a pak si veze jiného . Kdo za to může , kdo za to může . . . Jinak je tam Vaculík asi jediný , solidní herec na tento žánr . Ten Teplý ml. tam je asi omylem , takže stojí to celé na jednom herci . INU , není to málo holky Bártovic ????? Myslím , že lepší už to , asi , nebude .

Za láskou vzhůru (2016)

NENÁROČNÁ PODÍVANÁ s celkem jasným ukazatelem , hned na prvním setkání . Pěkný taneček uprostřed kde bylo vidět , že tajemství je ve dvou kamerách , které točí nezávisle na sobě . Inu budiž . Závěrečný skok z letadélka zajistí finální setkání . Tak dobrá dáme tři , holky asi čtyři hvězdy . To je jasné . Sally .

Tohle je náš svět (2016)

JÁ myslím za pár let aktuální . Neotřelé , nevšední , na zamyšlení , prostě film , který mnohé normální , inteligentní diváky zaujme . Dětští herci výborně zvoleni . Opravdu nezvyklý film . Čtyři a půl .

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

ZATÍM po prvním díle, není mnoho co hodnotit . Snad se to jěště vystříbřííí . Pěkné lokace , to každopádně . A Vica , rozhodně . Na ni se my klucííí , tak nějak těšíme .. . . VČÍÍÍL po šestém díle je třeba říci , že je to vcelku vydařené . Mladí klucííí dobrý , Karel Dobrý velmi dobrý i Zedníček solidní . Prostě vydařený seriál .Takže hvězda navíc . Jen tak dále . Jen škoda , že Dobrý už tam nebude hrát , když jej zastřelili . ŠKODA . Ten tam ,, sednul ,, nejlépe . Tož tak .

Pasažéři (2016)

NO , efekty faaakt super , Jenifer bezva , CHris dobrý , leč děj a zápletka dosti slabší , no a úplný závěr -- pěkný . Tak dost slabé tři a to s odřenýma ušima .

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

TAK tohle byl opravdu podivný patvar . HRŮŮŮŮŮZA . . .

Rapl (2016) (seriál)

TOŽ Kuneš , pecka, bomba, špica . Mělo to švih , napětí , akci , černý humor , nečekané zvraty , asi nejlepší detektííívka tohoto roku . To je jasné . Kuneš - na každou služebnu .

Časové pásmo bylo změněno