Nic než pravda (2008)

Solidně natočeno , napsáno , zahráno . Dost dobré drama .

Agent na útěku (2012)

Bylo mi jasné , že Amel chtěl napsat trhák , opravdu chtěl . Nějak to nevyšlo , ty tři filmy v jednom. K tomu rázná dcerka , která se ničeho nebojí a neuvažuje a agentka v podání Olgy , ne moc důvěryhodná . Zápletka stokrát ohraná a radostné setkání na letišti . Suma sumárum slabé dvě .

Ztracen v Arménii (2012)

Takové uřvané , pár vtipků , opravdu slabé . To , černá kočka ... daleko vtipnější .

Odpojit (2012)

Tak tohle se dost povedlo , i když vím , že Andrew píše dobře . Kdyby to jěště více vyšperkoval tak to bylo na pět hvězd . Trochu mi to připomínalo Magnolii v určitých sekvencích . A JE DOBŘE , ŽE JE NATOČEN FILM ZE ŽHAVÉ SOUČASNOSTI . At ˇ puboši vidí kam až to vede nebotˇ si často myslí , že jsou středem vesmíru . Mám pro ně neradostnou zprávu - nejsou středem vesmíru a co v mládí zaseješ to později sklidíš . Tak to prostě funguje .

Zmizení (2013)

Stačilo se dočíst , že režíruje Denis a kamera Roger včetně scénáře od Guzowskiho , tak jsem si říkal , že tohle bude solidní dílko . A také , že ano ! ! Děj se pomalu rozvíjí a jsme vtaženi do něj , aniž chceme . Jenom ten Jake se mi opět nezamlouval v této roli . Já jej vidím stále ve Zkrocené hoře . To je ovšem můj problém . Budu se muset odprostit od něj , tedy od problému a bude vše - rychtik . Jaja . A také jste čekali na tu píštˇalku na konci ? ? - já tedy ano . A tuším , že nás bylo více . Tak to je fajn . Závěrem tedy musím říci , že dávám čtyři a půl hvězdy . OPRAVDU VELMI SOLIDNÍ FILM . DOPORUČUJI VŠEM ZNALCŮM FILMOVÉHO UMĚNÍ . Tož tak nějak v tento ten .

Vlk (1994)

Výborná hudba , rovněž Jack N. , který se na to výtečně hodil , ale jinak nic převratného se nekonalo .

X-Men 2 (2003)

Mám rád inteligentní sci-fi . . .