Slova (2012)

Dobrý nápad , ale zdlouhavé vyprávění tří osudů , které se prolínají ve filmu , nějak nevyšlo . Chyběl tomu spád , švih , prostě něco . Nebýt pěkné hudby , dal bych dvě hvězdy . V podstatě mne to moc neolovilo , tudíž podruhé to vidět nemusím . Pro mne dosti slabé . Hodně tomu chybělo , aby se z toho stal pěkný snímek .

Nádherné bytosti (2013)

Fakt divný film , Emma se zhostila výborně své role , jinak takové ubohé , snad pro hodně mladé holky a kluky . Taková celkem až magie a to není dobré . Mnohdy filmaři často neví , co činí .

Záře (1996)

Vynikajííící Geoffrey !!! Nááádhera .

Nejvyšší nabídka (2013)

Velmi dobře natočený film se zajímavou zápletkou . Pomalý rozjezd , solidní výkony , trochu rozvláčná závěrečná část . Jinak po delší době film , který zaujme a vtáhne do děje . Divák vcelku v napětí sleduje , jak se bude příběh rozvíjet . Prostě velmi dobré . Rush opět jako vždy - výborný .

Kousek nebe (2005)

Zajímavé , nápadité , k zamýšlení i lehce pobavení . Prostě jeden z těch lepších filmů .

Martin a Venuše (2012)

Jak to jde ? Jo jde to , ale dře to . Tak bych to viděl .

Elysium (2013)

Mnoho explozí , násilí , střelby a od polovin k závěru akce stíhá akci . Nakonec umírá hrdina filmu pro lidstvo , aby se mělo dobře a jistě budou na něj s láskou vzpomínat , jak to tak chodí . Ve filmu je také zázračný přístroj , který Vás vyléčí rychle z každé nemoci . Takže sci-fi . Nebyl to špatný film , to vůbec ne , ale toho střílení bylo až moc . Nějak mne to zvláštˇ neoslovilo . To je moje smůla .

Fenomén (1996)

Tož se mi to líbilo . Znám pár lidí co mají podobné schopnosti , takže vím co vše je možné . A Forest na nástupní dráze ve filmu .

Příběh Alvina Straighta (1999)

Krásný příběh , normální Lynch , lidské poselství , prostě velmi vydařené .