Miluj mě, prosím (2004)

Tak nějaké spletité , komplikované .Matthew má letět za moře , ale nějak nemůže . Před lety potkal dívku , má však jinou a potká jěště další . Tak se to komplikuje a divák se v tom neorientuje . Prostě zmatené a překombinované .

Gravitace (2013)

Nááádhera to mohla být , pokud by to bylo dějově více oživeno . Když tedy přivřu oko tak dám pět . Až bude dvd , tak to bude zřejmě průměr . Občas člověk musel v kině uhnout , aby jej něco nesmetlo , myslím tím to kosmické smetí .

V domě (2012)

No takové zvláštní . Dost divné .

Nenarozený (2001)

Mně se to líbilo . Zajímavý námět .kdo ví co je lepší - narodit či nenarodit ???

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Chápu , že existuje klinická smrt , chápu , že někdo má po tomto prožitku určité schopnosti . Nechápu proč většinou filmy s tímto tématem jsou tak ubohé . Jde to natočit také jinak . To by zřejmě tak netáhlo .

Hurá na Francii (2013)

Já jsem tento filmový počin s ničím nesrovnával a tudíž se mi to líbilo . Nečekaně dobrý dabing tomu pomohl a tak se člověk zasměje a zapomene na chvíli na své denní starosti . Jen ten konec mohl být jiný , nějaký veselejší . Tož tak .

Životní šance (2011)

Na francouze vydařené , občas trochu tlačili na pilku , což je ke škodě . N o mohlo to být lepší . Tak příště Nicolasi .

Mysli jako on (2012)

Nebylo to špatné , ovšem - Proč jsem se ženil ? bylo o něco lepší . Jo číča je fajn , ale místy trochu kulhala . Občas vtipné rádoby životní názory kluků a dívek působily místy trochu násilně a uřvaně . Ke konci se dalo dost předvídat jak , co , kdo , s kým . Taková typická černošská komedie bez ladu a skladu . Jak jsem již uvedl špatné to rozhodně nebylo , něco tomu ovšem chybělo . Více komediálních prvků a bylo by to zábavnější .

Bratři (2009)

Jeden z těch lepších filmů z té hnusnéé války ! Celkem silné drama o sourozencích , který je každý jiný a přitom trochu stejní . Po domnělém úmrtí jednoho z nich si získá druhý bratr sympatie u švagrové a film se odehrává jak v zajetí , tak ve městě . Otec bratrů dává najevo jednomu synovi , že je jen darebák , zatímco druhý syn bojuje za svou vlast v cizí zemi a je vlastně hrdina . Ale kdo je doopravdy hrdina ?? To se dozvíme ke konci filmu . Je tedy nutno říci , že je to velmi dobrý film a Tobey a Jake by měli dostat nějakou cenu za bratrství . Zhostili se svých rolí na výbornou .