Daredevil - Season 1 (2015) (série)

První série je super. Víc než super. Pro mě osobně je to totiž nejlepší superhrdinský seriál ever. A to jsem jich viděl fakt hodně. Výborný příběh, jedná se spíše o 13-ti hodinový film než seriál a je to kurevsky vidět. Každá epizoda tohoto veledíla je slast pro každou buňku v těle. Akční scény a souboje jsou parádní se skvělou choregrafií, ostatním scénám nechybějí emoce. Navíc se Netflixu povedl casting na jedničku. Ať už se jedná o Charlieho Coxe, Deborah Ann Woll a Eldona Hensona. Hlavní třešničkou na tomto výtečném dortíku však je Vincent D'Onofrio, jehož Kingpin je nejlepší padouch z celého seriálového i filmového MCU. Teď už jen vydržet do druhé série.

Lovci draků (2008)

Nevím proč, ale před lety mě to bavilo a mám na to super vzpomínky. Ale pouštět si to znovu nebudu abych si je nezkazil...

Deadpool (2016)

Kdybych film měl posoudit jako mainstreamovej divák, jebnul bych tam hvězdy tři. Příběh byl viděnej snad tisíckrát a triky stály za pendrek. Jenže jsem fanboy, Deadpool jako postava byl super a dával příběhu ty správný chlupatý koule jaký od něj čekáte. Taky se musí ocenit přístup, protože je vidět, že každej kdo se na filmu podílel, do něj vložil spoustu srdíčka a úsilí. Jo a taky hafo humoru a narážek. Takže když to vezmu kolem a kolem, bylo to super.

Gauneři (1992)

Určitě každej začínající režisér by si přál, aby se mu jeho první film povedl alespoň stejně dobře, jako se povedli Tarantinovy "Reservoir Dogs".

Hanebný pancharti (2009)

Abych se přiznal, čekal jsem víc. Je škoda že Tarantino dal přednost kecání před akcí, protože ta když se ve filmu vyskytne, tak to stojí za to. Bohužel pro mě, jde pouze o slušnou kecačku s pár parádníma akčníma scénama. Příběh naštěstí šlape jako odpočet na výbušnině, takže to zas tolik nevadí. Jinak ten konec je fenomenální.

Osm hrozných (2015)

Parádní dialogy, brutální masakr. Tak nějak bych popsal Hateful Eight. Má to sice tři hodiny, ale všechno šlape jak má. Lepší než Revenant? Ano!

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Ó Mexico, ta krásná země. Jen tak trochu plná drogovejch dealerů, zbraní a korupce. No, kdo by se tam nechtěl odstěhovat, že jo. Jinak film je pecka, to jste ale asi z toho hodnocení poznali.

Rambo: První krev (1982)

Stejně jako predátor jednička je tohle parádní pecka, která nikdy nezestárne. Holt se prostě neserte s Johnem Rambem. A hlavně se ho nepokoušejte dát do vězení !!!

Matrix (1999)

První a bohužel poslední dokonalý Matrix. Netvrdím, že se mi pokračování nelíbí, ale jednička je prostě o několik řádů kvality (to sem si teď vymyslel) víš. Taky tomu odpovídá to hodnocení, že jo...