Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Je to sice lepší než první díl, ale i tak je to zbytečně moc natahované. Efekty se naštěstí zlepšily, takže nebudete kroukit očima jak při scéně s trollem v jedničce. A opět na nic zaporák. Voldemort se vrací už druhým dílem!

Sebevražedný oddíl (2016)

Extended Cut: Tak další Ultimate Edition jako u BvS se nekoná. V prodloužené verzi není na nic navíc, co by nějak ovlivnilo příběh. Prvních 40 minut je pořád jeden song za druhym, což mě chvílema docela rozčilovalo. Ale jak se dostanou do města tak mě to baví. Parádní OST soundtrack, žádný písničky na efekt. Skvělá akce, super postavy. Jenže ta první část bohužel zůstává, není nijak extra sestříhaná a je to spíš takovej mišmaš než pořádnej film. A finále taky o ničem. Což je škoda. A ten Joker, pořád nevim jestli mě baví nebo štve. Rozhoduju se jestli nedat 3 nebo nechat 4*.PS: No tak za tři. Bohužel tenhle film moc nedrží pohromadě.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Zbytečně natahovaná a nudná pohádka o čarodějovi. Když jsem byl menší, tak jsem se bavil neskutečně a mám na to skvělé vzpomínky (proto za 3*), ale dneska už to ani nedám do konce. A navíc to strašně ošklivé CGI, z toho se mi chtělo brečet.

Whiplash (2014)

Tluče bubeníček, tluče na buben. Výborný film plný emocí s výbornou hudbou a výbornými herci. Postava J.K. Simmonse je geniální. Teller zahrál velkolepě. Neskutečnej nátěr, až je mi stydno, že jsem to viděl až teď.

96 hodin (2008)

Skvělá akční jednohubka. Liam Neeson hraje tvrďáka jak se patří. Jediný co mě sralo byla ta jeho dcera a já si přál, aby jí unesli už na tom koni. Ale jinak super. Jako kdyby Jason Bourne zestárnul a někdo mu unesl dceru. Hell Yeah!

Bourneův odkaz (2012)

Hledání agentovy minulosti se změnilo na hledání pilulek? Filmu chybí dvě věci. Ta první je akce, jsou tady snad dvě krátké rvačky a jedna průměrná honička na motorce. A tou druhou věcí je Matt Damon. Řekl bych že hlavně on táhne celou Bournovskou sérii. Plus to, jak je příběh podivně naroubován na výborný Ultimatum. Aspoň ten Renner je fajn.

Hulk na neznámé planetě (2010)

Jo jo, comics je o dost lepší. A hlavně pokračování World War Hulk, ve kterém se zelenáč vrátí na zemi a začne peklo. Ale vraťme se k animáku. Stopáž je něco málo přes hodinku, takže příběh nezačne nudit. Animace a dabing na slušné úrovni. A navíc jako předkrm ke třetímu Thorovy proč ne.

Liga spravedlivých: Bohové & monstra (2015)

Celkem zajímavej animák o Justice League z paralelního vesmíru. Slušná animace a dobrý dabing. Je to zase něco novýho a to já, jakožto fanda DC dost oceňuju.

Bourneovo ultimátum (2007)

Skvělé zakončení výborné Bournovy trilogie. Co dodat. Stejně jako předchozí díly je i Ultimatum špičkou ve svém žánru. Kam se na něj hrabe James Bond.

Bournův mýtus (2004)

Všechno co se řeklo o jedničce by šlo i na dvojku. Skvělá režie, zajímavý příběh, parádní Matt Damon a tak dále.