Reparát (2016)

Je to tak jednoduchý .... Ale tak jsem se zasmál...

Tátova volha (2018)

Česká klasika posledních dvou dekád. Nic nedějící se příběh, zápletka jakou by vymyslel 3 lety scenárista a když už jedou vlastně za tím koho hledají a vy ho můžete konečně vidět objeví se titulky. Filmaři z 30. - 80. Let se musí v hrobě obracet, ti kteří měli štěstí že se toho nedožili. Ti co žijou ......

Tísňové volání (2018)

Natočit film s jedním hercem, dvěma komparzisty v jedné místnosti chce poradny koule. Navíc když to funguje a udržuje vás to v napětí co bude!

Gotti (2018)

Jediné co mi vadí je styl vyprávění příběhu, skákání z roku do roku a z desetiletí na desetiletí. Travolta je výborný, ale sám to nevytrhne.

Venom (2018)

Překvapení jako kráva, pustil jsem si to hlavně kvůli Hardymu který je excelentní. Ale ve filmu je spoustu vtipů, nepreplacany příběh který má hlavu a patu. Nepriletelo ani nic z obrovského na nebe co ohrožuje zemi 😂

Grinch (2018)

Vlastně remake Grinche s Carreym, koza a sob to zvedli o level výš 😂

Creed II (2018)

Ono je to jasné vaření z vody a brnkání na notu nostalgie všech magoru jako jsem já! Sérii Rocky zbožňuju celý život. Není to remake 4 jak píše Wáca, ony v tom jsou prvky ze všech dílů, z dvojky dítě a zdravotní trable jak hlavního představitele, tak někoho blízkého, z trojky "ztráta" hlavního kouče a první nakládačka, aby se v tomto případě, kouč vrátil a pořádně se potrenovalo a naložilo se silnějšímu borci, že čtyřky je tam akorát Drago, tentokrát na druhou! Scénář psal Stallone, proto je to nejspíš tolik předvídatelné , ono co se dá do tak vyzdimaneho příběhu vymyslet nového? Přesto to funguje! Rockyho klasická hudba zvolena do naprosto správných scén, narozdíl od Predátora 2018!

Predátor: Evoluce (2018)

Udělat z Predátora (1987), filmu ze kterýho člověk cítí depky, napětí a strach , komedii, to se může stát asi jen v roce 2018. Ten námět je tak blbej že to sráží prostě ûplně celý film. Holbrook se mi tam nehodil, dokud jsem film neviděl. Byl jeden z mála kladů toho filmu. Na sílu nacpaná původní hudba, která se ani do daných pasáží vlastně nehodila. Místo boje tvrdých chlapů s příšerou z vesmíru dostanete skautský hon na bobříka vtipu. Celou dobu z toho mají prdel, co na tom že Predátor má vašeho syna v lodi. Hlavně že je sranda a ta musí být i kdyby na chleba nebylo a fotra věšeli ve sklepě. Dvě hvězdy za to że chvílema se člověk i něčím pobaví, i když neví jestli mu je trapně nebo vesele.

Superman 4 (1987)

Videl jsem to teď poprvé, u nás to nějak nedávali. Tak hrozný to není, oproti trojce např. Jen ten příběh je nedotažený, Clarkovo střídání se se Supermanem před Lois a tou druhou buchtou, zbytečný, jen jako výplň casu, Nuclear Man je odfláknutý, celkově je film spichnuty horkou jehlou.

Superman 3 (1983)

Ono to tak zlé není, jen to u nás bylo méně, nebo spíš vůbec známé, v té době co dvojka a jednička. Reeve ukázal že vůbec nehrál špatně toho zlého. Konečná "bitka" spíš úsměvná ale to se podepsal zub času. Ale dvojka se Zodem, stále vede. Tohle je rozhodně slabší o poznání. Jsem zvědavý na čtyrku , kterou jsem ještě vůbec neviděl :-D