Zootropolis: Město zvířat (2016)

Po všech animácích, co sem poslední dobou viděla je tohle naprostá pecka. Poslední dobou mi vadí, že se autoři snaží zaujmout spíše dospělého diváka, než děti, tady to není jiné, ale míra je mile únosná. Začátek filmu je velice motivační a musí potěšit každého optimistu, dále nastupuje na scénu humor srážející na kolena všechny stereotypy. Pár třešniček, kdy se opravdu smějí převážně dospělý. Strmý pesimistický pád příběhu z kterého vygraduje zápletka (všechno samozřejmě dobře dopadne). Já se fakt bavila! Jediné k vytknutí je, že pár tmavých scén při 3D projekci činí člověku trochu zrakové obtíže. A na závěr - připomělo mi to jeden starý fór: "Co dělá lenochod, když hoří les?" ... "Hoří taky."

Agenti Dementi (2014)

Distributoři animáků už zřejmě zapomínají pro koho ty animáky točí. Kdyby ty postavičky za každé sprosté slovo daly do kasičky bůra, mohl by za to jet průměrný Čech na týden k moři. Demetními scénami přeplácané, až to ztrácelo vtipnost a vtipy, které pochopí jen intelektuállní fajnšmekři. 1* za ženskou, co mi připomínala Holinu Obrowskou.

Chůvák (2015)

Začátek se rozjížděl slibně, ale asi po 20-ti munutách člověk začal mít pocit, že vlastně kouká na Doktora z hor, co dělá chůvu dvoum opuštěným sirotkům, co demolicí aut předčí i Kobru 11.

Ma Ma (2015)

Čtvrtý film s rakovinou tenhle měsíc a ještě k tomu připomíná mexickou telenovelu.

Moto cestou necestou (2011) (seriál)

Když to člověk srovná se žlutým cirkusem, nebo jiným cestopisem, tak je to vážně bída, ale jinak se na to koukat dá. Chce to nemít vysoké nároky a moc nad tím nepřemýšlet. Liška to tam vyloženě táhne svýma komentářema a Egon mi leze na nervy.

Big Time Rush (2009) (seriál) odpad!

Stačí zapnout Disney Channel a člověk má pocit, že konec světa právě nastal.

Lída Baarová (2016)

Tenhle film má defakto jen dvě vady - obsazení a režiséra.

Pidiobři 3D (2014)

Hele, jako hezký to bylo. 3D bylo skvělý, děti musely z těch tarantulí a hadů s*át magi v kostkách, jenže hezký - hezký, i palčáky sou hezký.

Mallory (2015)

Měla sem tu čest dnes vidět tento dokument i Mallory samotnou. Už ráno u autobusu mě dostala svojí bezprostředností a smyslem pro humor, který si i přes všechny životní peripetie dokázala udržet. Myslím, že takovíto lidé jsou inspirací pro naší generaci a dokumenty paní Třeštíkové by se v rámci metodiky prevence a jiných příležitostí měly dostávat jako výukový materiál nejen na střední školy. Dnešní potlesk plného kina na stojáka byl oprávněný.