Chicago Fire (2012) (seriál)

Polit mě příliš nenadchl, ale postupně to záčíná nabírat na obrátkách a mezi výjezdy záchanných složek je i na pozadí docela zajímavý příběh. Klobouk dolů nad využitou technikou a správností postupů. Obsazení je velmi příjemné. Jedinné, co bych jim vytkla, ať se sakra naučí nandávat krční límce! :D

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Jestli Leo dostane Oscara za spaní v mrtvým koni, tak vážně začnu uvažovat o tom, že si budu hledat svojí planetu. Hrozně se to táhlo a já celou dobu přemýšlela, proč hlavní hrdina neumřel na hypotermii už na začátku filmu, zatímco sem mrzla tři hodiny v kině.

Ledová sezóna (2016)

Těžce o ničem. Když se člověk u animáku nezasměje ani jednou, tak asi soudruzi někde udělali chybu. Jestli to ještě někdy uvidim, oběsím se na dentální niti.

Sázka na nejistotu (2015)

Pár dobrých vtipů a kvalitní obsazení nezachrání to, že když Vás nezajímají hypotéky, tak tomu skoro nerozumíte a ten film člověka uspává. I přednáška o výrobě toaletního papíru by byla zajímavější.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Po sakra dlouhý době mě něco uchvátilo. Originální myšlenka, skvělé obsazení. Nikdy bych nečekala, že budu koukat na pohádky, ale nějak se od toho nemůžu odtrhnout. Dost se divím, že seriál starý skoro 6 let ještě neběžel u nás, což je dost velká škoda.

Partička (2009) (pořad)

Záležitost, která je o 100% lepší, než česká partička!

Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem (2013) (pořad)

Bear nezklamal, zajímavý seriál, který sice z části nepřináší nic nového, ale diváku vcucne a nepustí. Už z jiných pořadů vím, že Bear občas trochu podvádí přinatáčení, a že vše občas není tak zlé, jak vypadá. 8 prostředí, 8 úkolů během 16-ti dní. Jediné, co mě dost zamrzelo, byla dení vzdálenost, kterou teamy překonávaly. Pokud si člověk všiml, co říkají o údajích z GPS, došlo vám, že se přesouvají v etapách jen okolo pár kilomentrů. Člověk, který chce někde přežít, by měl být schopen přesunovat v řádu desítek kilometrů.

V pasti (2005)

Nebroušený diamant, jde hlavně o příběh a jeho rozuzlení. Ellen Page hraje skvěle, celé to na ní stojí. Vezme-li v potaz všechny nedostatky, zbytečně si zkazíme prožitek.

Na hraně zítřka (2014)

Od scifi toho většinou moc nečeká a od Cruise už vůbec ne... Ale teď sem se dočkala. V té změti filmů za poslední dobu se na tohle dalo koukat... Možná bych dala vyšší hodnocení, kdybych ke konci nepřemýšlela o tom, že zatímco v Africe děti nemají co jíst, tak v Americe vyplácají milióny za to, že jakási loď narazí do Louvreu...

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Podle mýho sou i horší kousky a na dopočinutý po náročným tejdnu, kdy má člověk už IQ jak vlčák po amputaci hlavy, je to docela fajn.