Je to jen konec světa (2016)

Ničím nezajímavé, jednotvárné, monotematické, fádní, nudné, hovno.

Lékořicová Pizza (2021)

Dá se říci, že PTA je můj oblíbený režisér, ale jeho problém spočívá v tom, že od některých scén se mu snímky začnou rozpadat pod rukama. Tady je to scéna v restauraci se Seanem Pennem a Tomem Waitsem, ačkoliv oba silné osobnosti, film s nimi naprosto ztratí linii vyprávění a jakoukoliv soudržnost. Mimochodem taky se mi hrubě nelíbil zcela wtf moment se "zatčením" hlavního hrdiny. Divná a nehodící se scéna nedávající v příběhu žádný smysl. No ale abych jen nehejtoval, je zajímavé jak vám dvě ústřední, od pohledu ne dvakrát sympatické postavy nakonec přirostou k srdci, a taky je fantastické využívání hudby ve scénách jaké umí jen PTA. V dokonalém sladění hudby a obrazu, a navozování zvláštní atmosféry nemá mnoho vážné konkurence. Scény s Bradley Cooperem jsou gold, ale smyslu taky příliš nepobraly. Ke konci filmu mi už přišlo vážně otravné jak hlavni postavy neustále někam běhaly. Závěr: zajímavý, ale mírně otravný a často smysl nedávající film.

Yes Man (2008)

Ten film je reálně špatný. Jde hlavně o to, že nemá žádnou atmosféru, prakticky žádný děj a jen vykrádá a vykrádá a vykrádá. Proč Harry Potter? Proč ty odkazy na jiné populárnější filmy? V tomhle případě jde o jediné. Přiživit se na úspěšnějších blockbusterech. Proč Red Bull, Red Bull, Red Bull, ála nejokatější product Placement od dob vzniku českých filmů? Proč penetrace důchodkyň? Ten film prostě není dobrý, a musí to být jasnému, kdo má nakoukáno více jak 100 snímků.

Vocasy na tripu (2023)

Dlouho a možná dokonce nikdy jsem nebrečel smíchy jako u týdle komedie. Tekly mi slzy. Není tam nic co by už jinde nebylo k vidění, výkony lidských herců jsou příšerný, ale ústřední čtveřice je skvělá, a jakožto pejskaře mě to ohromně bavilo. Navíc už byl zcela setřen rozdíl mezi animací a skutečností, pejsci ve filmu pro mne byli skuteční a jejich řeč taky. (Nelze si nevzpomenout na 22 let staré Jako kočky a Psi kde tento rozdíl rozhodně setřen nebyl.)K zamyšlení mě přimělo, že ve filmu hrála skoro 30 let stará písnička od Mr. Oiza aka Quentina Dupieux s názvem Flat Beat a že film skončil tak jak sliboval - poměrně devastující pointou. Rád bych věděl kolik na film šlo rodinek s malými dětmi a jaký byl průměrný čas ve kterém hodně rychle z kina odešly - volbu nasadit film do většiny kin s cz dabingem jsem v tomto směru vůbec nepochopil a film jsem upirátil i proto, abych ho mohl vidět v originále. O MNOHO lepší než Ted, a pro pejskaře se zálibou v south parku je to v podstatě povinnost   P.S: film už je ke stažení v HD na torrentech a cz titulky taky k mání.

Městečko South Park - Toleranční tábor smrti (2002) (epizoda) odpad!

Sice je super, že pan Garrison se chce nechat vyrazit, ale jinak se mi tato epizoda hrubě nelíbí kvůli detailnímu znázornění análních útrob pana Otroka a jejich prouzkoumávání Tarbušákem. South Park někdy překračuje hranice komfortu, a v tomto díle je překračuje ZCELA,

Escobar (2017)

čekal jsem něco jiného než politické drama. Btw český dabing klasicky strašný.