Doupě hitů (2022) (pořad)

Mám rád Framus a Prokopa jako zpěváka i jako spíkra, ale tohle je neuvěřitelně blbej (a přeplácanej) formát prezentace toho, co mám hodně rád. Viděl jsem dva díly (Prokop) a střih z něj udělal žvanila. Přijde mi to, jako by taťka synkovi koupil špičkovou video techniku ke které byl zdarma DaVinci a tvůrci si chtěli vyzkoušet co všechno tenhle software a technika umí.

The Florida Project (2017)

Jednoznačně pět hvězd. A za závěrečnou scénu Brooklynn Prince bych dal klíďo ještě jednu. Takhle barevně vylíčit beznaděj dětí -rukojmích svých rodičů....

Duhový luk (1972) (seriál)

Tak asi by to sneslo zručného střihače, který by z této propagandistické taškařice o třinácti chodech šmiknul dvouhodinovej biják, ale pořád to jde. Mirek Dušín Mikulski je k posrání kladnej a v sedmdesátých letech to musel bejt masakr, když to dělný lid viděl a mohl si srovnat v hlavě jak asi pracovali soudruzi s fejkbednama v Černým jezeře. Vím, že jsem třema hvězdama přeplatil, ale jsem prostě sentimentální dědek.

DobroDRUH (2015) (pořad)

Ten chlap by měl zůstat někde, kde je hodně hadů. Kde by se uchytil jako jejich uspávač.

Smrt na Nilu (2022)

Asi je to zbytečně dlouhý, ale jde to.

Melodie podzemí (1963)

Trochu předvídatelné, hodně naivní....ty dialogy jsou fakt chvílema hodně blbý... Gabina mám moc rád, ale když dělá "umění", je otravnější, než Delon.

Praha - den & noc (2022) (pořad) odpad!

Gratuluji tvůrcům. Je těžké sehnat do jedné skupinu úplně ty nejdebilnější lidi. Jim se to povedlo.