Rebel bez příčiny (1955)

Dean je fakt cool týpek. A co na tom, že ten film je prostě celkově někde jinde, než by dnešní divák potřeboval. 80%

Megamysl (2010)

Originální zápletka, humor, několik odkazů (NO you can´t) a super soundtrack. Mám velkou chuť Megamindovi napařit i tu pátou. 85%

Hrdinové (2006) (seriál)

Heros šli totálně mimo mě. Škoda. 40%

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Paráda. Skvělý herci a možná nejlepší serialovej soundtrack ever. Nathan je fakt kokot, ale pro Misfits je nepostradatelnej asi jako Sheldon pro TBBT a začal mě docela bavit i Simon, od chvíle kdy se z něj vyklube budoucí já. Zbytek je spíš tak do počtu, teda až na Kelly a její výslovnost, kterou občas vůbec nepobírám. Během druhé serie jsem začal mít pocit, že příběh trochu pokulhává, jako kdyby scénáristi vlastně nevěděli, kam se osudy hrdinů budou ubírat, ale i tak je to pořád prdel. 85%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po prvním díle to vzdávám. Od začátku vykrádání jednoho zombie klišé za druhým, a vůbec nic novýho nebo zajímavýho, co by stálo za zkouknutí druhýho dílu. Fakt sry, ale tohle ne. 40%

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Hodně dobrý. Několik opravdu trefných a vtipných hlášek plus geniální Mádl. Evelína sice těžce toporná, ale Olinka na druhou stranu výborná. 75%

Přemluv bábu (2010) odpad!

Mádla mám rád, ale tohle je sračka.

One Man Show (2008) (pořad)

Kvalita se mění díl od dílu, ale většinou se u toho dobře zabavím. Pokud tedy jde o díly s hosty, ty bez hostů jsou šílený. 70%