Cizinec (2010)

Epic fail. Rozepisovat se, co všechno je v tom filmu špatně by trvalo moc dlouho, tak to vezmu z druhýho konce. Hudba byla fajn. 30%

Proboha! (2008)

Těžko vybrat jeden rozhovor Mahera s náboženskými představiteli, protože byly všechny opravdu trefné. A pro lidi, kteří si myslí, že náboženství je hloupost a výmysl pocházející z choré lidské mysli (řadím se mezi ně), je Religulous dokument s neskutečnou výpovědní hodnotou. 90%

Cadillac Records (2008)

Dobře to odsejpalo, takže sem se nestíhal nudit. A navíc ta hudba :) 75%

Blade Runner (1982)

Buď člověku BR sedne nebo ne. Mě dost nesedl, ten pomalý a roztahaný děj mě moc nebavil, a na nic hlubšího jsem se nedokázal soustředit. 70%

Total Recall (1990)

Awesome. Předloha od Dicka je dobrá startovní pozice a Verhoven si s tím opravdu pohrál. Akční sci-fi nářez. 85%

Opravdová kuráž (2010)

Konečně pořádný western, v rámci žánru 5*. 85%

Cashback (2006)

Souznění. 90%

Zelený sršeň (2011)

Měl jsem přehnaná očekávání, takže jenom za 4. Ale i tak je to hodně dobrá zábava. 80%

Život je krásný (1946)

Byly tam maličkosti, třeba příšernej přízvuk Stewarta, který mě vadily, ale i kouzelnej závěr, který nechal na všechny ty maličkosti zapomenout. Život je krásný je film, který by měli dávat v televizi každé Vánoce, protože stejně jako mnohem novější Láska nebeská, nabízí opravdu velký zážitek a spoustu optimismu. Merry Christmas. 90%

Než si pro nás přijde (2007)

Edward si chtěl zastřílet z pořádně velký zbraně, nakonec mu stačila jedna rána. Jo, několikrát jsem se zasmál, ale jako celek dost průměr. 70%