Rok jedna (2009)

Škoda, že těch několik nechutností tomu tolik škodí. Jinak by to byla fajn komedie. 65%

Čas probuzení (1990)

K pěti hvězdám tomu prostě něco chybí, ale jinak nadstandard. De Niro nejdřív dobrý, dokázal ve mě vyvolat celou škálu emocí na ploše 10ti minut, ale postupem času začal podle mě moc přehrávat. Samozřejmě těžko říct, do jaké míry to vyžadovala role. Williams super, on se pro role dobráků narodil, takže to má o to lehčí. 80%

Občanský průkaz (2010)

A pak že nejde najít dobrý mladý herce. Mooooc povedenej filmeček. PS: Komunisti jsou kurvy. 90%

The Butterfly Circus (2009)

Na pořádný filmový zážitek není třeba plných 90 minut. Těžko popsat tohle dílko, i když trošku prvoplánové (rozuměj, člověk bez všech končetin dojme každého, pokud to není úplný ignorant) ale i tak to byla moc optimistická podívaná. 85%

Hvězdný prach (2007)

Ale jo, dobře sem se bavil, i když jsem to nečekal. Super je hlavně to herecký obsazeni, který je opravdu nadupaný. Prima fantasy pohádka. 80%

Na území žen (2007)

Příjemnej filmeček navíc Brodyho mám rád, takže jsem se dobře bavil. Jen ta Kristen mě začíná lízt na nervy, jak hraje pořád dokola mladé, zmatené, hrozně fajn indie girls. Ale jinak ok. 75%

Horor v Manile (2008) (TV film)

Trochu jednostranný dokument, ale i tak mě to bavilo. Facing Ali bylo ale mnooohem lepší. 80%

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Originální a zábavný. Zkrátit to na 90min a neměl bych námitek. Občas tam prostě byly momenty, který mě jednoduše vůbec nebavily, ale i tak by mi přišlo nespravedlivý dát Scottovi jen tři hvězdy. 70%

Bratři z donucení (2008)

Jeden z těch filmů, co jsou tak dementní, až jsou vtipný. 75%