Pod vlivem lásky (2008)

Poměrně zajímavý snímek, který má jednu ohromnou slabinu. Vždyť kdo by se dokázal koukat na něco takového déle než čtyři hodiny. Příběh je zbytečně roztahaný a ačkoliv jsem trpěl a snažil se to dokoukat po necelých třech hodinách už jsem toho měl dost a zavrhl jsem to. Tím ovšem nechci shazovat celý film. Svým způsobem si mě tato perverzní místy komedie, místy drama, místy akčák získal, a ty kdo budou mýt trpělivost větší než já a vydrží celý čtyři hodinu u toho, tak budou asi soudit jinak, ale já nemůžu dát víc než dvě hvězdy, protože i když jsem se docela bavil nebylo to tak moc, abych to dokoukal, čímž u mě dost film ztratil. Možná někdy získám odvahu zpět a dokoukám ten zbytek a pak budu hodnotit jinak, ale pro teď je to pro mě spíš jen velké zklamání.

Witches of East End (2013) (seriál)

No je vidět, že se bere odkud se dá. Jako bych viděl novou reprízu čarodějek (ať žijí kouzla), spojenou dohromady s nějakou telenovelou typu Esmeralda (ať žijí hodiny dialogů o ničem a děj bez děje), a také jako bych se koukal do nějakého módního časopisu na všechny ty krásné tvářičky. No zkrátka není to nic extra. Dávám asi 40%

Lovci lebek (2011) (seriál)

Seriál s velkým potenciálem, který se nikdy úplně nenaplnil. Zápletky jsou zpočátku trochu směšné a nevýrazné, je tam spousta hluchých míst, také hlavní postavy se mi úplně nezamlouvaly (i když musím připustit, že jsem si tu bandu nakonec přece jen oblíbil). Ale je pravda, že ke konci se seriál zlepšil, ale pro něj už bylo asi pozdě, neboť pokud jsem dobře informován tak už se další díly nenatáčí. Což je docela škoda, protože kdyby pokračoval ve vzrůstajícím trendu kvality, mohl z toho nakonec být dobrý seriál.

Wolverine (2013)

Rozhodně slabší než první Wolverine z roku 2009. A to i přesto, že se děj odehrává v Japonsku a pod taktovkou japonské kultury, kterou mám osobně velice rád. Tentokrát si myslím, že filmu trochu uškodila právě má oblíbená Japonská kultura a to především kvůli absolutně nesympatické Rile Fukushima, která byla představitelkou Jukio. Celý film pak působil trochu uspěchaně a zmateně, a celkově bez nějakého výrazného poselství či děje. Když k tomu připočtu celkem nudné bojové scény na X-meny, stává se z tohoto snímku asi nejslabší část této ságy. Přesto bych nad Wolverinem úplně nelámal hůl, neboť se mi Wolverin zdál celkem koukatelný, a pro fanoušky X-menů je to celkem slušná výplň mezi První třídou a Budoucí minulostí.

Pán času - Planeta mrtvých (2009) (epizoda)

Určitě nejlepší speciál Doktora Who, jaký jsem zatím viděl. Jen je škoda, že lady Christina se objevila jen tady a nedostala prostor v nějakém dalším díle. Tentokrát jsou zde k vidění skvělí muší emzáci, kteří měli skvělou řeč. Zápletka nebyla špatná, a lítající autobus,.... prostě úžasné. Snad se v budoucnu dočkáme něčeho podobného od pána času.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Líbila se mi už jednička a dvojka také není špatná. Je lépe zpracovaná, propracovanější a zajímavější.Herecké výkony se také dost zlepšili a i jednotlivé kostýmy působí lépe. Jediné co sráží tento film z mého pohledu je osekanost děje. Pro ty co četli knihu je to do očí bijící. Ty co knihu nečetli, ale asi zklamaní nebudou cítit, neboť se je opravdu na co dívat a to i přes to, že délka filmu je více než dvou hodinová.

Tajemství loňského léta (1997)

Jako horor bych to nenazval. Přece jenom u hororu by se měl člověk aspoň trochu bát. A to se mně nestalo. Ale na druhou stranu je to docela slušná oddychovka, která neurazí. Děj je poměrně průhledný, ale stále je na co se dívat. Buď tam jsou mrtvolky, nebo efektivní nástroj na napichování nejen ryb, a když už se tam nic moc neděje, tak se aspoň můžeme pokochat pěkným pohledem na J. L. Hewitt nebo S. M. Gellar. Tedy aspoň ta pánská část publika.

Battle Royale II: Requiem (2003)

Kde se vzalo, tu se vzalo, ono se to spíš vypařilo!!! Skvělí filmový zážitek, který přinesla první Battle Royale, trochu, vlastně docela dost kazí toto pokračování. Už to nemá tu správnou atmosféru a šmrnc. Je pochopitelné, že dosáhnout laťky, jaká byla utvořena prvním dílem, je poměrně těžké, ale takový pokles jsem nečekal. Moje hodnocení je asi dost ovlivněno tím, že jsem Battle Royale II. porovnával pořád s jedničkou. A i proto hodnotím, tak jak hodnotím a to pouze dvěma hvězdičkama.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

No je to poměrně slabší kousek k vidění. Je tam docela slušná akce a jednotlivé bojové scény nejsou špatné, ale něco tomu prostě chybí. Nemá to tu správnou šťávu. Myslím si, že kdo chce vidět film na podobné téma, měl by si spíše pustit Battle Royale, která je ve všech ohledech mnohem lepší. Condemned je podle mě jen ubohá napodobenina. I když i ta se dá zhlédnout. Hodnotím něco mezi dvěma a třemi hvězdičkami, ačkoliv se malinko víc přikláním k těm dvěma.