Hranice smrti (2007)

V rámci žánru bomba! Gore scén je dostatek a jsou udělané parádně. Jediný nedostatek je konec, ale to posuďte sami... Navíc hlavní herečka je silně nesympatická. Ale oproti jiným exploitation hororům určitě nadprůměr.

2 $ocky (2011) (seriál) odpad!

Vážně? Vážně má tenhle seriál tak vysoké hodnocení? Snažil jsem se tomu několikrát přijít na chuť, ale prostě NE! Vtipnost na míle daleko a herci jsou strašní. Nevím, co na tom tolik lidí vidí.

Rohy (2013)

Radcliffe ušel dlouhou cestu od mladého čaroděje a v tomhle snímku ukazuje svoje kvality! Film mi hodně sednul až na ten krkolomný závěr... Tvůrci to měli nechat více v detektivním duchu a nesnažit se za každou cenu kopírovat knižní předlohu. Nicméně 4 hvězdy určitě zasloužený.

Max Payne (2008)

Typický případ filmu, u kterého nechápu nízké hodnocení. Max Payne je podle mě super detektivka, která na konci vyvrcholí přestřelkou jak vyšitou z herní předlohy. Wahlberg roli ustál obstojně, soundtrack je bomba a prostředí temného New Yorku epesní. Nevidím důvod nedat plný počet.

Sinister (2012)

Jo, tohle se povedlo! Námět je úplně klasický v podstatě bez inovací, ale to zpracování!!! LAHŮDKA!!!! Tvůrci vytvořili jednu z nejhutnějších atmosfér, jakou jsem kdy v hororu viděl. K úspěchu také přispěl charismatický tahoun Ethan Hawke, který úsporným, ale přesným výkonem dodal Sinistru tu pravou třešničku na dortu. No zkrátka není důvod, proč nedat plný počet.

Zlověstné ticho (2007)

Tohle je jeden z hororů, u kterého jsem se za tmy sám doma dokonce i bál (a to se mi často nestává), takže už to mi zaručilo spokojenost. Děsivé hračky vždy fungovali a pod geniální taktovkou Jamese Wana vznikl opravdu dobrý horor. Moc nechápu, proč není červený, ale už sem si tady zvykl na leccos.

Godzilla (2014)

Líbí se mi návaznost na původní japonskou mytologii Godzilly, ovšem to její zpracování? Nepřišla mi ani tak děsivá, jako spíš obtloustlá a trochu komická... To se tvůrcům vážně nepovedlo. Na druhou stranu ta zbývající dvě monstra jsou skvělá! Celý ten film by se úplně obešel bez nějakých hlavních lidských hrdinů. V tomhle případě jsou spíše na škodu. Sečteno a podtrženo je to čistý průměr, takže 3 hvězdy.

Po zániku Země (2013)

A já měl toho Willa Smitha tak rád... Jeho synáček je odjakživa špatnej, ale tady se zazdil i tatík. Bylo to zkrátka všechno špatně. Ani ten nápad mě neoslovil. Dávám 2 hvězdy za prostředí Země.

Očista (2013)

To je tak, když se člověk na něco těší a v půlce to chce vypnout... V tomhle filmu snad nic nefungovalo. Nějaký ty hvězdy dávám za námět.

Úsvit planety opic (2014)

Je pravda, že nejlepší herecký výkon zde předvádí Caesar a celkově opice přehrávají lidi na všech frontách... I přes to je film super! Efekty prvotřídní a hlavně děj hodně vtáhne. Nebýt těch slabých herců, dám plný počet, ale takhle 'jen' 4 hvězdy.