Velký Gatsby (2013)

Musím přehodnotit film, když jsem ho viděl prvně, tak se mi vůbec nelíbil, těžké udržet pozornost. Avšak podruhé jsem objevil skutečnosti, které mi prvně unikly, proto jsem přidal dvě hvězdy, ale soundtrack je pro mě stále velká neznámá, vůbec se mi to do té doby, ve které se příběh odehrává, nehodí. Občas je dobré nějaký snímek vidět podruhé.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Dobrý seriál s inteligentním humorem, 4 kamarádi vědci, kteří jsou jeden větší magor než ten druhý v čele s Sheldonem, který má problém s vyjádřením pocitů a rozeznat humor od ironie a jedna rádoby normální bloncka, snad už jen Bazinga!

Pán času (2005) (seriál)

Seriál, který mě zaujal svou nevšedností a způsobem natočení a zpracování. Další britský seriál, který mě opravdu bavil.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nachystejte uzenáče na snídani jsme zpátky! Tento seriál ocení zejména milovníci britského "suchého" humoru.

Tráva (2005) (seriál)

Seriál, který má svůj příběh, je humorný, občas nějaké drama, ale hlavně nečekané zvraty, které ve většině případů vyústí ve výbuch smíchu. Nancy je taková netradiční mamča, která se dokáže postarat hlavně o sebe, ale snaží se ochránit i svou rodinu. Andy, strejda, který je svůj a svým charizma zaujme nejednu ženu. Synové velký pěstitel a malý vrah. Kombinace tohohle všeho prostě nemohla dopadnout jinak než v seriálu.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Už od dětství si je pamatuji, teprve když jsem trošku pochopil satirický humor mě začali opravdu bavit a dnes už bych na ně nedal dopustit, ano Simpsonovi, zhlédnuté asi tak 100x, ale pořád mě baví. Provázejí celý můj život a asi to tak i zůstane.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů natočených v poslední době. Velice dobrý vývoj děje a postav zejména Tyrion Lannister v podání Petera Dinklage a Johna Snow v podání Kita Haringtona. Vzhledem k tomu, že mám pár kámošů pěkný zm*dy, tak mě naspoilerovali předpokládaný vývoj a jestli scénárista George Raymond Richard Martin dřív neskápne na vysoký cholesterol, tak se možná dočkáme i konce někdy kolem roku 2020.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Stále je ve mě to malé děcko, které si ujíždí na anime. Naruto je z anime moje jednička.

Proboha! (2008)

Nevím čemu lidi věří, když nic z toho co se píše ve svatých knihách se nedá dokázat, snůška nesmyslů k ovládání davů. Je dobré vědět, že jsou lidi, kteří mají podobný názor na náboženství a nebojí se ho zpochybnit ve všech směrech.

Dexter (2006) (seriál)

Seriál, který mě z počátku vůbec nezaujal, ale pak mě tak nehorázně pohltil, že jsem vždy s napětím čekal na nový díl. Neuvěřitelný M. C. Hall a skvělá J. Carpenter. Našlo by se pár dílu, které nebyly zrovna záživné, ale i to mohu tvůrcům klidně odpustit, protože mnohé zvraty, zápletky, odhalení, psychologické roviny, vykreslení postav a jejich vývoj byli pro mě to nejdůležitější a proto u mě zaslouženě seriál číslo dvě, byl jednička, ale doba je zlá jak za bolševika, tudíž jsem se nebránil pokroku a zvolil jsem jeho nástupce, ale i tak to bude stále seriál, který jsem celý nadržený sledoval a čekal týden, co týden na nový díl.