• Krátkometrážní

Kožené slunce (2002) (TV film)

Kulatý nesmysl, který točí světem.

Lenssen & spol. (2003) (seriál)

Jak je vůbec možný se koukat na tuto slátaninu? Prostě manipulanti s časem stráveným nad bezduchým díváním na bednu.

Dva výtečníci (1977)

Zábavná komedie Terence: "Já jsem toho čínana už někdy potkal." Bud: "A to v poloze vertikální?" Terence: "tehdy ještě horizontální, tedÿ diagonální." "Nedávejte tam peníze je to rozbitý, tak proč na tom není nazev že je to rozbitý, protože by lidi pak tam nedávali peníze." Bud Spencer a jeho typické facky, které by lámaly mrakodrapy a silně charismatický a okouzlující elegán duší i srdcem, intelektuál Terence Hill. Prostě klasika.

Velký Joe (1998)

Velká citovka, rozhodně bezvadnej film do kin. Vím, že film nemá kvality nějakýho jinýho čtyřkovýho filmu. Teď, ale hodnotím za děti. Protože jsem tenhle film viděl před 7 lety a to my bylo 11, takže nic jinýho než 4 nemůžu dát. Krásná muzika, EFEKTY, příroda a krásná Charlize Theron.

Dobrý Will Hunting (1997)

Je to asi moc "amerikana", možná taky trošku povrchní, a jak říká kolega nekolega Oskar taky falešný. Ale mně se to líbilo. A to hodně. A to ostatní co se někomu může zdát jiné než podle jeho představ, jde stranou.

Apokalypsa (1979)

Nijak nezkreslené drama. Mající mnoho rozdíů od hlavní větve válečný fresek. Kamerou zobrazený Vietnam je mistrovský kousek. Bájné řeky a lidstem neovlivněná příroda. Tedy dokud nepříšla americká armáda, která tuhle oblast i sousední Kambodžou srovnala se zemí. Rozpoutané peklo - je zpodobněno s biblickou apokalypsou, zánikem, smrtí, hrůzou. Největší vliv mělo tohle řádění na obyčejných Vietnamských obyvatelech, kteří byli často v konfliktu nestraní.

Nebe (2002)

Film, který nepostrádá napětí, kvalitní hudbu, krásnou přírodu, erotiku, akčnost, zamyšlení, důvtip, a ponaučení. Celých 96 minut nás ponoří do vztahu mezi vězeňským překladatelem a teroristkou. Vztah se mění v hlubokou lásku, kdy se Filippo zdává všeho a uteče s Philippou Paccardovou. Ví, že je jednou policie najde. Tak dojemný a krásný konec, kdy společně se zmocní vrtulníku a stoupají výše a výše a ....... jsem ještě nikdy nezažil.

Těžký zločin (2002)

Jednoho dne se hezké a sexy advokátce Claire Kubik (Ashley Judd) naráz zhroutí celý svět. FBI spojí jejího muže Toma (Jim Caviezel) s vraždami nevinných civilistů během utajované vojenské operace před patnácti lety. S pomocí důvtipného právníka (Morgan Freeman), který pracoval u armády, bojuje Claire za očištění Tomova jména, ale dostává se čím dál blíž k vládnímu tajemství. Nyní riskuje kariéru (a dokonce i vlastní život) aby odhalila pravdu. Těžký zločin - nudný thriller z prostředí vojenského soudu. Konec protáhli jen z hlediska komerční nudy. Dějový roviny, že by se v tom prase poznalo. Na to, že zde hrajou hvězdy 1. formátu, tak je to výkon leda tak imbecilních tvůrců. Prve jsem dal 3 teď už nemůžu říci nic jiného než, Kdo si JAG neoblíbil, ať nesleduje "Těžký zločin"

Planeta opic (2001)

Tim Burton a zase jeho další filmový blafák, tentokrát natočil remake stejnojmeného kultovního filmu, který má se svým předchůdcem pramálo společného. Krásné masky, super nápad udělat z lidí otroky, a z opic otrokáře. Časová smyčka. No comment..... Srandu si zde dělal snad z každého, i z doktorů.

Kočkopes (1998) (seriál)

Kočko-pes, pso-kočka. Jak je každýmu libo. Každý už ví kde bydlí, co rádí jí, co nemají rádi. Bydlí v krásném domečku na kopci ve tvaru rybí kostry. Jeden miluje to co ten druhý až po krk nesnáší. Nemají se rádi, škárlí se, snaží se být co nejméně závislý na své 2. nedobrovolné polovičce. Přesto si bez sebe nedokážou svůj život představit. Je to přesně jako láska mezi skutečnou kočkou a psem. Prvně by se klidně pozabíjeli, poté dlouhou dobu se zrona v lásce nemají. Chvíli nastává doba kdy jsou pro sebe ničím. A pak se stejně podvolí, a nastane nejupřímnější přátelství jaké může být.