• Krátkometrážní

Holky to chtěj taky (2001)

Mädchen, mädchen, mädchen....... Dobrý nakouknutí do intimního života dívek, abych řekl, žádná zábava, hrozná němčina a 3 hvězdičky dávám jen za vnady Diany Amft.

Tajemství Ocelového města (1978)

Z dětství si pamatuju jenom tohle: HOLOMRÁZ!!!!!!!! Opravdu jeden z nejlepších filmů co se u nás natočil. Jde hlavně o zpracování, v kterém nalézám parodii na válku a věci kolem ní.

Happy Feet (2006)

Kravina zabalená ve skvělém těstíčku. Hudba, animace, příběh začínají skřípat až v polovině filmu. Kdy se mi to začíná zdát až moc ujeté. Poznámka: přehodnoceno po druhém zhlédnutí.

Hellraiser: Inferno (2000)

Film nás zavádí do života policisty, feťáka, který je nevěrný své manželce. Zrovna vyšetřuje případ s prstem a kostkou. Otevře jí. A z ní k němu připlouvá snad celé peklo. Od teďka trpí halucinacemi. Umírají mu přátelé, a to vše kvůli tomu, že si nevážil život. I po třetím shlédnutí slušné drama.

Highlander: Zúčtování (2000)

Vše co film sliboval, splnil. Moc toho, ale celkově bohužel neukázal. Prostě a jednoduše béčková akční bojovka. A tak to taky dopadá. Christopher Lambert prodal své jméno lecjakým filmům, ale tomuhle. Příběh stál za nic. Hodně mi připomíná Mortal Combat. To tehdy byl, ale hit. Tento film zanechá v očích diváka jen slzy nad promrhanými penězmi, které se daly investovat rozhodně lépe.

Nová Kniha džunglí (1994)

Mauglí je chlapec z džungle, z něhož vyroste mladý silný muž. Zde se seznámí s dcerou anglického důstojníka Kitty, kvůli níž je ochoten opustit džungli a vydat se do civilozavaného světa. V něm poznává podlého kapitána Boona a zjistík, že tento svět může být mnohem nebezpečnější než si myslel. Kapitán ho donutí vyzradit tajné poklady džunglek, ale Mauglímu se s pomocí jeho zvířecích přátel podaří všechno zachránit a znova se setkat s milovanou Kitty. Krásný film mého dětství, rozhodně jeden z mích oblíbených. Přiroda je krásná, tak si ji važme. Jinak totiž přijdeme o věc ještě kouzelnější. O každé zvířátko, které s námi na této planetce žije.

Hoří, má panenko (1967)

Ta naše veselka česká. "Kde si nechal tu holku." "Nechal jsem ji tam." "Ty seš takhle blbej, ty seš takhle blbej!" "Zase já." "Zase já" "Lidi proč tleskáte. To je zbytečný. To nepatří do soutěže. To je zbytečný......" "Hudbo hraj." "Slečno. Slečny." Opravdu krásná satira na českou podezíravost a tvrdohlavost.

Krakatice (1996) (TV film)

Celkem ubohoučký animální horor, na rozdíl od "Čelistí" postrádá napětí, překvapení a originalitu. Komisař z Las Vegas William L. Petersen je super herec, má charisma na rozdávání. Zde sice nezklamal, ale nemůžu uvěřit proč se týhle práci zaprodal. A jinak. Já myslel, že krakatice žijou ve hloubkách kolem 3000-7000 m.

Nebezpečná přání (2002)

HOHOHOHO!!!!!!! Co nám to zase Spojené státy přinesly. To jak ten rádoby vrah v rouše beránčím oběsil tu holku. Nic proti, ale nikdy by ho ta lampa neunesla. To nemluvim o tom jak vždycky ví kde kdo je. No jo no učitel s nadpřírozenou sílou. Sílu má jak T-Rex, ale je tak lehký, že ho unese kapota u auta. V nadpřirozené zabijáky nevěřím. Je to Fantasy. Od teďka se bojím všech divnejch učitelů. Dabing hrůza hlavně u toho kluka. Laciná béčková supercéčková hororová komedie.

Haf! (1989) (seriál)

Doba jde stále dál, tento dvacet let starý seriál pro děti, překročil dobu své životnosti A rozhodně to nezachrání chlapec, který se může vtělit ve psa a zažívat tím různa dobrodružství. Za sebe, ale můžu říct, že jsem u tohoto seriálu vyrůstal.