• Krátkometrážní

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Lálá má koloběžku.BrmBrmm-Lálá má koloběžku.BrmBrmm-Lálá má koloběžku.BrmBrmm-Lálá má koloběžku.BrmBrmm-Lálá...Než mi můj malej bratránek zkazil iluzi o tom, že je to podle pravdy, díval jsem se rád. Tolik životní moudrosti jen tak někde nenajdete....Páni režiséři mají hezký život, jen by mě zajímalo, kde berou tolik trávy...

Maléry pana účetního 2 (1983) odpad!

Spojte nezábavné scénky do celku trvajícího 85minut a je z toho katastrofa.Sarkastické narážky šli úplně mimo mě.Neustálá smůla a neschopnost Fantoziiho a následné ponížení není vtipné,ani když se to děje na skládce,natož doma nebo v kanceláři.Není asi nic,co by se dalo vyzdvihnout,takže jestli hledáte komedii u které se nezasmějete,Málery 2 jsou vaším filmem.

Doodlebug (1997)

Za tři minuty vám Nolen řekne (bez jediného slova) víc, než jiní za dvě hodiny.

Duel (1971) (TV film)

Chvíle geniality střídají místa naprosté nudy,kdy jsem neměl daleko k vypnutí...co zaujme od první minuty je neotřelá kamera stejně jako hudba na které je bohužel znát stáří snímku...Weaver podal slušný výkon, ale podle mě v některých scénách dost přehrává a zvlášt konec, kdy se směje nad mrtvým člověkem mi přišel trochu přitažený. Vyhrál, možná vyhrál i svůj život, ale je to až příliš velká změna z naprosto racionálně myslícího člověka a já tomu prostě nevěřil. 45%

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Myšák Jerry je největší záporák, který se kdy dostal na obrazovku. Koho by napadlo, že ta velká roztomilá očka skrývají tak zvrácenou podobu myši, která se nebojí použít mixéru k usmrcení svého přirozeného predátora. To by se přece nemělo stávat. Překvapuje mě, že na něj nikdo ze zástupců kočkovitých šelem nepodal oficiální stížnost... Ale víte jaké to je být kočkou, celej den chytáte jednu malou proklatou šedivou stvůru a skončí to tak, že máte žehličku na čumáku a z ocasu jen cáry... Jako malý chlapec jsem kvůli tomuto seriálu neměl myši v lásce. Tome,ty ho jednou sežereš, musíš!

Vampire Hunter D (2000)

Kam se hrabe Hollywood...Tohle dílko je dokonalý,příběh vás okamžitě vtáhne do sebe a po 100minutách budete řvát o přídavek...upíři,příšery,láska-namixovánim vznikne téma,který nemám rád,ptže většinou z toho vzejde sentimentální sračka jako Stmívání,Krev jako čokoláda atd.Kawajiri svou upíří budoucností nechává podobné filmy daleko za sebou. 90%

Big Lebowski (1998)

Film o hledání (ne)pochcaného Teppichu...Proč jsem se tak bavil??

Pokémon (1997) (seriál)

Někdo vyrostl na Budulínkovi,Karkulce,Ptáku ohniváku já se koukal na pokémony.Je to sice naprostá blbost,ale ještě ted ve mě pohled na pikachua vyvolá nostalgické vzpomínky.Bylo to naše mládí,možná promrhané,ale nás to jednoduše bavilo.

Appleseed (2004)

Od dob Pokémonů nejlepší Japonskej výtvor.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

130minut skvělý akce..to je vše.Realistický pohled na válku kterou Scott nechává překvapivě bez většího patriotismu a divák má možnost rozhodnout se sám,jestli se do toho měli Američani srát nebo ne.To se u mnoha filmů nevidí,ale co mi vadilo-nenašel jsem tam postavu na kterou bych se mohl víc zaměřit.Nějak jsem se ztrácel,kdo patří ke kterýmu oddílu a komu vlastně před chvíli ustřelili nohu.Hudba mi tam občas moc nesedla, to vykompenzovala kamera-ta byla dokonalá.Ale za víc jak 70%to nestojí.