• Krátkometrážní

Já, padouch (2010)

Skvělej animák. Grafika povedená a ačkoliv je to dějově nic extra, tak je to vážně vtipný a hezký. Nejlepší jsou malý žlutý pomocníci, z nich jsem umíral smíchy. Rozhodně mě to potěšilo a pobavilo a to přesně od animáku chci ;) 80%.

Invictus: Neporažený (2009)

Invictus s herci formátu Freemana a Damona a ještě pod taktovkou Clinta Eastwooda nemohlo dopadnout jinak než pětihvězdičkově. Film krásně vysihuje napjatou atmosféru, kterou mimo vizuální stránky pořádně okořeňuje i hudba. Další z mála filmů co se objevili na 82. udílení cen akademie a stojí za zkouknutí, jelikož vám nedovolí odtrhnout oči od plátna / obrazovky / či čehokoliv jiného na čem je film právě promítán ;). 95%.

Zrození šampióna (2009)

Skvěle zpracovaný jak po režisérské tak herecké stránce - hlavně Sandry Bullock - (hudbu už si nějak moc nepamatuju). Jeden z mála filmů co na Oscarech 2010 vážně za něco stál. 95%.

Město duchů (2008)

Zajímavá, koukatelná romantická komedie. Nic víc v tom nehledejte. 50%

Dračí srdce (1996)

Hezký, dojemný snímek o rytíři a jeho věrném draku. Je to sice už dávno co jsem ho viděl, ale konec je velice dojemný při němž ani jedno mé oko nezůstalo suché. 80%.

Liga výjimečných (2003)

Ačkoliv hodnocení tomu nenapovídá, tak mě se tento film opravdu zamlouval (hlavně na první shlédnutí, kvůli druhému jsem ubral hvězdičku). Liga Výjimečných se stal posledním hereckým kouskem Seana Conneryho a dle mého to byl úctyhodný odchod do penze ;) Režie je také vydařená, krásně vystihuje tehdejší dobu a novodobé "hračky" hrdinů jsou svojí extravagantností a novotou až bijící do očí, ale kupodivu mi do děje zapadli bez větších starostí. 80%.

Vrchní, prchni! (1980)

Skvostný snímek od Smoljaka (nechť odpočívá v pokoji), kde hlavní roli podvodného vrchního ztvárnil Josef Abrhám je jedním z Českých skvostů na které máme to štěstí se podívat. Pro ty kteří mají rádi česko klasiku (Postřižiny, Na samotě u lesa,....) by měli tento snímek zaručeně shlédnout. 90%.

Sexy Pistols (2006)

Jednu hvězdu si film zasloužil sám o sobě, druhou za Salmu Hayek a třetí za Penélope Cruz. Víc k tomuto filmu ani nejde dodat:( stěží 50%.

Když se setmí (2004)

Na obsazení co film nabízí, je to opravdu hrozné, ale když pomineme tento fakt, tak je to poměrně dobrá podívaná. Tedy pokud se těšíte na velkofilm se Salmou, Piercem a Woodym tak na to honem rychle zapomeň te! Pokud ale hledáte obyčejný film jen tak pro pobavení tak si ho klidně vyberte, jelikož k tomu poslouží naprosto optimálně ;) 50%

Yes Man (2008)

Poměrně vydařený film. Nebudu to natahovat a řeknu jen, že těm kdo mají rádi humor Jima Carreyho tak se jim to určitě bude líbit a těm co ho rádi nemají, tak se na to raději nekoukejt ;) 80%.