• Krátkometrážní

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Na první film pod taktovkou Kotka je to bomba..... Bezvadný krátkometrážní snímek o lidech jakožto loutkách se zapracovanými vtipy, které stojí zato ;) A Tereza Voříšková ukazuje že mladistvý talent se neskrývá pouze v Mádlovi, ale i v opačném pohlaví, jak už ostatně dokázala v Bobulích ;) 90%.

Gympl (2007)

Dějově nic moc, ale některý hlášky co tam padaj jsou k neuvěření.... Ty vám zůstanou zaryty v paměti dlouhou dobu ;) jinak herecky až na Milana Šteindlera nic moc... 50%.

Super Mac (2010)

Tak to je vážně blbost na entou.... Až na pár světlých chvil (které ovšem sotjí zato) je to naprostý odpad... nejlepší scéna je hned někdy v desáté minutě s C4 v autě, u toho sem vážně umíral smíchy. Ale jak jsem řekl, těchto chvil je tam velice málo.... 30%.

Pátý element (1997)

Skvělá podívaná dána novým neomšelým scénářem, skvělým obsazením a hudbou. Pátý element je prostě film který vždy pobaví a co tam předvádí Chris Tucker, to jinde neuvidíte ;) 90%.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Tak tenhle seriál z právnického prostředí jsem hltal plnými doušky a to nejen proto, že tam hrajý velice nádherné herečky, ale i pro vtip a scénář, který nabízel jeden kuriózní případ za druhým se vsuvkou osobního života postav. Prostě seriál na který se můžete koukat stále a bude vás bavit ;) 95%.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Bohužel 5* dát nemohu, na standart Mr. Beana to bohužel nedosahuje, ale pořád si užijete spoustu srandy a to jak od Rowana Atkinsona tak od Petera MacNicola, který pro mne bude vždy Piškotem z Ally McBealový ;) 80%

Mr. Bean (1990) (seriál)

Rowan Atkinson jako Mr. Bean se ani jinak hodnotit nedá ;) právě sem ho zase skouknul v televizi a prostě ikdyž vím co přijde pořád se musím válet smíchy.... jeho grymasy a gegy to je prostě něco neopakovatelnýho... Mr. Bean je jen jeden a ať se opováží ho někdo dubovat ;) 100%.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Tak zde se s lidmi z mé topky neshodnu (hlavně s T2 a BinLadin).. Film je dle mého názoru naprosto skvělý, prozatím ten nejlepší díl.... Velice jsem byl zvědavý jak si Yates stylizuje kouzelnickou válku a jsem rád, že jí pojal jak válku v normálním světě, ostatně jak sestra podotkla "je to jak o nahánění židů v II. Světové Válce" a přesně v tom duchu se nese celý film a padl do mých představ jak ulitý. Ano film sice nemusel mít dvě a půl hodiny ale těch hluchých míst je tam vážně minimálně... Z mé strany spokojenost 90%.

Sám doma a bohatý (1994)

od ságy Sám doma (mám na mysli první dva díly, to ostatní už pro mě není Sám doma) je znatelný pokles, ale Culkin už jako dítě měl velké charisma a hrát uměl. Díky čemuž tento film také dosahuje hodnocení 3*.... Vtipné scény a hlášky se zde objeví, ale někdy to postřádá šmrnc. V celku vzato je to hezká rodinná komedie na kterou se dá jednou za rok kouknout, když na to přijde chuť ;) 55%.