• Krátkometrážní

Vyvolený (2000)

Omlouvám se, ale tenhle film dosahuje sotva na ty dvě hvězdy (tedy dle mého názoru). Celý film čekáte až se to rozjede, až se konečně k něčemu doberou a když se to do toho bodu konečně dostane tak je konec filmu a to naprosto doslova. Vážně sem to nepochopil, pořád sem se těšil kdy to konečně pořádně začne a pak najednou konec... Je sice hezký že hlavní roli hraje Bruce Willis a vedlejší Samuel L. Jackson, ale to je taky asi všechno co film může nabýdnout. 30%.

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Mě osobně se film líbil. Má skvělý obsazení, bezva námět a hudba také není špatná. Hvězdičku ubírám za prazvláštně udělaný zvrat v ději, nějak sem to asi nepochopil nebo nevim... Bylo to pro mě takový jako že všechno dobrý, všechno v pohodě a najednou kvůli jedné věci se všichni probrali z tranzu nebo co... jak říkám asi sem to pořádně nepochopil... 80%.

Četník ze Saint Tropez (1964)

Klasika s CZ dubingem od Františka Filipovského, jehož hlas i sám Louis de Funés označil, že je lepší než jeho vlastní ;)

Četník v New Yorku (1965)

Četník se žení (1968)

Četník ve výslužbě (1970)

Četník a četnice (1982)

Četník a mimozemšťané (1979)

Vdáš se, a basta! (2007)

Rodinná komedie, na kterou se dá dívat. Rozhodně to není žádnej kasovní trhák a na seskupení čtyř hlavních hereček + Stephen Collins je to dost mizerné. Tedy pokud si říkáte že Keaton, Graham, Perabo a Collins jsou zaručenou jistotou kvalitní romantické komedie tak vás nejspíše zklamu. Ale nemyslete si že je to film hodný odpadu, to zase ne. Jak jsem psal již na začátku dá se na to dívat a díky hezké Lauren Graham, Mandy Moore a Piper Perabo dávám 3*. Takže pokud si chcete odpočinout u něčeho nenáročného a nemáte na výběr nic slušného klidně se podívejte na tohle ;) 50%.

Síla lásky (1984)

Dnes již takový průměr.... kluka by jste nejraději vzali a roztrhali na kousky s tím jak je pořád protivnej a zápletka s jasným koncem. Susan svým hereckým umem trochu nadzvedává hodnocení filmu (jen díky ní jsou 3*). 50%.