Muž proti muži (2006)

Hodně slušný western, který sem v poslední době viděl. Pierce Brosnan v nezvyklé roli, ale celkem do ní sednul, kdo ví možná se v pokročilejším věku zaměři právě na tenhle žánr. Liam Neeson sednul perfektně. Z filmu plyne i jakési morální ponaučení.

21 gramů (2003)

Sakra silnej příběh, který si musíte pořádně složit aby vám z toho vznikla tahle krása o osudech pár lidí. Nemůžu k tomu říct víc.

Fotbal za mřížemi (2001)

Trestnou lavici sem viděl jako první a když mi kamarád řekl, že to je vlastně remake tak sem pochyboval, že by původní film mohl být lepší, ale vážně byl. Byl vážnější což si myslím, že se do prostředí z vězení hodí mnohem víc než komedičnost s jakou je braná Trestná lavice.

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

No typickej německej seriál.

Takoví normální zabijáci (1994)

Na filmu je hodně znát ruka Tarantinova a nebýt toho závěru tak bych dal i 5* takhle je to jen 4*. Mohlo to skončit podobně jako Butch Cassidy a Sundance Kid.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale musim srovnávat s SG-1. Triky jsou u tohohle seriálu na vyšší úrovni než u původního, řekl bych. Alespoň se mi to v díle 3x20 zdálo. Ale co se herců týče tak se mi zdají nevyzrálí, hlavně teda ženský. No a dějovost: prostě už to není jako ta stará dobrá SG-1 v čele s plukovníkem O´Neillem, která bojuje proti mužíkům se světélkujícíma očima.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Možný spoiler!!!!Zrovna sem zkouknul poslední díl tak sem si řekl, že bych tento počin mohl okomentovat. Zpočátku skvělý seriál i když taky ne každý díl byl vydařený některý stály pěkně za prd. Hlášky O´Neilla byly skvělý a seriál naplňovaly humorem. V šesté řadě odešel od seriálu Michael Shanks aby se do toho v sedmé serii mohl pořádně obout. V šesté ho zastupoval Corin Němec a ani díly s ním nebyly špatný. V osmé řadě docházelo k častým absencím Richarda Dean Andersona což mi celkem vadilo. No a poslední dvě sezóny už za moc nestály Claudia Black byla sice pěkná, ale trochu se mi tam nehodila. No a hlavní představitel Ben Browder mě nezaujal vůbec ničím. Ale i tak zůstala Stargate naprůměrným seriálem, na který se v budoucnu zase rád podívám....Budoucnost je tady a seriál sleduji po druhé (některé díly po mnohé) a nemůžu se přestat divit, ale je to jako flaška dobrého vína čím starší tím lepší a nikdy se neohraje, proto dávám hodnocení naplno abych ukázal jak moc si tohoto seriálu cením těm odpůrcům, kteří viděli pár dílů a hned odsuzují (když nemáte rádi sci-fi tak na něj nekoukejte). P.S. Zajímavé komentáře Dan9K a Dudek.

Sin City - město hříchu (2005)

Jóó tak tohle byla jízda. Nejdrsnější film jakej sem viděl. Nenudíte se ani chvilku i zpracování se mi líbilo.