Ulice (2005) (seriál) odpad!

Český Tak jde čas.

Ed Wood (1994)

Težko popsatelné. Je asi všem jasné, že Wood byl magor. Ale taky to byl člověk, který se jen tak nevzdával, šel si za svým snem a hlavně miloval filmy a za to ho obdivuju. Burton se zhostil režisérského postu skvěle. A ještě lépe se zhostil své role perfektní Johnny Depp, no a taky samozřejmě oscarový Martin Landau.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Nevím z jaké strany to mám brát. Z pohledu dnešního diváka by to byl zřejmě zvláštní a možná i nepochopený film, ale pokusil sem se trochu nahlédnou do doby kdy to bylo točeno a vyšly mi z toho 4* přece jen to de trochu mimo mou mísu.

Mrtvá hlídka (2002)

Podivnej horůrek s pochmurnou atmosférou. Prostě nic moc.

Kokain (2001)

Příběhy podle skutečných událostí stojí vždy za to. V tomto případě to platí aspoň dvojnásobně. Johnny Depp odvádí standartně dobrý výkon, akorát ta Cruzová mi tam moc nesedla, ale kvůli jedné chybičce se celý film nezhroutí.

Dopisy z Iwo Jimy (2006)

Eastwoodovi se podařil natočit zdařilý film z pohledu Japonska na druhou světovou válku. Bohužel mě film nijak víc nenadchl, ale sebevraždy z granátama byly fakt vostrý. Možná kdyby to bylo o něco kratší.

Krajina střelců (2003)

Pěkný film Kevina Costnera, krajina byla dobře vykreslená, ale filmu chyběl větší spád jakej čekám od westernů až teda na konečnou přestřelku ta byla dobrá.