Kung-fu mela (2004)

Velmi nevšední film, který musíte pochopit nebo si zvyknout na rozdíl mezi běžnými filmy kterými nás láduje televize. Taky mě zaujala hudba.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Nemám co vytknout. Skvělý Costner ještě ve formě, skvělá atmosféra co víc chtít. Určitě nejlepší film o Robinovi co sem kdy viděl.

Den vítězství (2006)

Díky skvělé závěrečné půlhodině mě film přesvědčil, že má na 4*. Nabízí nám pohled na válku z trochu jiného úhlu než sme zvyklí.

Melinda a Melinda (2004)

V tomto ,,dvoufilmu" se nám dostane stejné dávky jak komedie tak tragedie, celkem pěkný zaslouží si 3,5*.

Ostrov (2005)

Rozhodně zajímavý film plný sci-fi a akce. Ale pár věcí je tam určitě přehnaných třeba pád dvou hlavních hrdninů z výškové budovy, po kterém říká nějaký údržbář, či co: ,, teda lidi vy máte kliku". Inu v amerických filmech je takový ,,údržbář" často a tímhle to vždycky vysvětlí.

Mulholland Drive (2001)

No nedostává se mi slov. Ze začátku sem nevěděl, že je to od stejného režiséra jako Lost Highway, ale pak sem si říkal, že je to hrozně podobné. A do poslední půlhodiny se to ještě dá chápat, takže je tam víc věcí k pochopení než v Lost Highway, ale ta poslední půlhodina ať sem se snažil jak sem moch tak už sem si jen říkal ,,no co to kurňa". Ale po vizuální stránce a perfektní Naomi Watts, prostě byl to zajímavej film.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Po pouhých třech dílech nemůžu jinak než 5*. Velice příjemný a vtipný seriál. Později se rozepíšu víc. V 9dílu říká Beau Brigdes: ,,Potkal jsem Johna Shapperda....", fanouškové stargate vědí o čem mluvím. Tak už sem seriál dokoukal do zatimního konce a můžu vám říct, že tak vtipný a zároveň výchovný seriál se jen tak nevidí, zanechal toho ve mě hodně.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Neuvěřitelně vtipná a originální komedie. Něco takového se prostě tak často nevidí. Není tady sice tolik ,,inteligentních" rozhovorů jako v Clerks, ale o to víc břicho zdrásajících hlášek a strašně moc známých tváří v malých rolích.

Vratné lahve (2007)

Pln čerstvími zážitky z kina můžu říct jen toto: Neuvěřitelně milý, krásný a hlavně vtipný film. Vřele doporučuju všem čechům kdo se na tohle nepodívá není čech, takovej humor my umíme dělat.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Původně jsem si chtěl nejdřív přečíst knihu než se kouknu na film, ale možná dobře že sem tak neudělal to bych byl asi ještě víc zklamaný. Celý film nemůže utáhnout pár dobrých scének s pěkným koncem. Chvílema sem se opravdu nudil. Oprava: po přečtení knihy a následném druhém zhlédnutí přidávám hvězdičku. Teprve teď to vidím jasněji opravdu pěkný film, i když se trošku lišil od knižní předlohy, ale zkuste si nacpat 200 stránkovou knihu do dvou hodin.