Ajťáci (2006) (seriál)

Brilantní, už se nemůžu dočkat dalších dílů. A už je to tady další řada, u prvního dílu sem se vážně válel smíchy.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Vynikající seriál plný nových a nových zápletek. První serie byla perfektní a druhá, i když to někomu nepřipadá, je skvělá taky. Je jiná to jo, ale propracovanost seriálu vůbec nesnižuje. Tady venku se můžou postavy mnohem více vyvíjet než ve vězení. No a T-Bag mě naprosto fascinuje, vě vězení to byl jen obyčejnej hajzl, kterej nezaujme. AKTUALIZACE: tak tu máme konec dalšího skvělého seriálu. 4. série u mě celkem sráží hodnocení už tu bylo moc zápletek a zvratů, ale i tak dobrý závěr.

Sniper 3 (2004)

Ta scéna jak mu střelil do ruky, no a pak víte co se stalo, ta byla fakt vostrá.

Stalker (1979)

Celý film je zahalen do závoje tajemna u duchaplna a celý film se mi ten závoj nepadařilo odhrnout. Chápu, že to někomu může připadat zajímavé, ale chvílemi mě film nudil a už sem se nemoch dočkat až bude konec. Překvapuje mě, že sem to vůbec dokoukal.

Pouta války (2004)

Můj první korejský film. A taky vlastně první film o korejský válce, když teda nepočítám MASH:). Dopadlo to naprosto skvěle. Film je podbarven vynikající hudbou a navíc všechny zvukové efekty sou skvělé a detailní. Ale detailní je i celý film, řekl bych, že je ,,necenzurovaný", prostě ve válečných scénách jsou vidět opravdu všechny odpornosti války. Prostě skvělý film ve všem všudy i v ději.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

No tohle je vážně dílko nabitý uplně vším. Od tajemné atmosféry přes akci až k typickému anglickému humoru. Potěšil mě i Bill Bailey v malé roli, on toho ani nemusí tolik říct a stejně mi to připadá vtipný.

JFK (1991)

Velmi objasňující film o atentátu na Kennedyho. Avšak se mi zdál moc natahovaný, zdlouhavý a místami i nudný. Costner obstál i když má samozřejmě lepší role.

Zapomenuté místo (2003)

Opravdu pěknej filmek, s příjemnými hereckými výkony méně známých herců což je jen dobře. Možná na takovým způsobu žití něco je. No v jednoduchosti je krása.

Přátelé (1994) (seriál)

Kdo by neznal, kdo by neměl rád, kdo by se nesmál. Boží a nikdy neohratelné. Nemám víc co říct.