Fontána (2006)

Tak mlhavě asi chápu o co ve filmu šlo, ale slovy to vůbec nedokážu popsat. Ale když přihlédnu na výkonu herců a vizuální stránku filmu tak se hravě dostanu na 4*.

Noc na Zemi (1991)

Zajímavej a originální filmeček o pěti řidičích taxíku v jinejch koutech světa v jednu noc. Nejlepší byla povídka z New Yorku a z Říma.

Život je krásný (1997)

Nádherný příběh o tom, že i v nejtěžších životních situacích by se mělo jednat s nadhledem a trochou toho humoru. A právě když sem se na to podíval z tohohle úhlu tak sem teprv víc pochopil krutosti spáchané v té době. Krásný a nezapomenutelný film, který musí vidět všichni.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Taková pěkná pohádka se zajímavým provedením. Nedávno ještě v top 200, ale myslím, že takhle je to lepší. Prostě to bylo pěkný nic víc.

Equilibrium (2002)

Dobrý film se skvělým námětem. Možná by mi nevadilo kdyby se trochu ubralo na akci a zaměřilo se spíš na budoucnost a politické problémy. Ale to už by byl asi jinej film.

Země nikoho (2001)

Dobrej film o tom, že vojáci jsou obyčejní pěšáci velkých generálů a o tom že můžete být už vlastně mrtvi i když stále dýcháte.

Identita (2003)

Dobrý film s překvapivým a originálním závěrem a slušnými hereckými výkony.

Obyčejní hrdinové (2004)

Pěkný a dojemný film se skvělými hereckými výkony. Je třeba vidět.

Poslední skaut (1991)

Film, kterému se nedá co vytknout: je tam akce, jsou tam legendární hlášky a je tam Bruce Willis.