Roming (2007)

Rozhodně zajímavý pohled na romskou tématiku. Bolívka do své role sednul bravůrně. Celkově je to příjemný film s přirozenými hereckými výkony a překvapivě zajímavou hudbou takže spíš 3,5*. Možná mohl být kratší.

Libertin (2004)

Výkon Johnnyho Deppa byl jako vždy výborný, ale to je asi tak vše co bylo na tomto místy celkem nechutném filmu zajímavé.

Plán 9 (1959)

To nebylo vůbec tak hrozný. Viděl sem drazší filmy, které byli mnohem nudnější než tento. Za ty peníze co na to Ed Wood měl to vypadalo celkem slušně, myslel jsem, že to bude mnohem horší.

Babel (2006)

Provedením je to hodně podobné 21 gramům, poznal sem to a ani sem nevěděl, že je to od stejných tvůrců. Film je složen z několika různých příběhů, které se nakonec propletou a utvoří spolu silný příběh. Dobrý film s naprosto přirozenými herci podávajícími skvělé výkony, ale přesto na 21 gramů to nemá.

Non Plus Ultras (2004)

I přes vysokou koncentraci známých herců, ale i nových tváří, mě film nedokázal zaujmout vůbec ničím. Nuda a Nuda.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Nejsem žádnej fanda Pink Floydů, znám jen pár songů, ale tenhle film byl zajímavej hlavně po vizuální stránce, která se mi asi líbila nejvíc.

Space Jam (1996)

Jako kluk sem to žral, ale časy se mění.

Tatínek (2004)

Nemám moc co říct: krásný dokument o výjimečném člověku.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Dobře zábavně pojátý život na statku v dnešní době.