Wild Wild West (1999)

No je to trošku hloupoučké:), ale pobaví to celkem slušně.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Shit, fuck, motherfucker budu blejt.

Ospalá díra (1999)

Burton prostě neumí točit špatné filmy, skvěle temná atmosféra, výborné herecké obsazení, akorát konec mohl být lépe vygradovaný.

Kameňák (2003)

Tenhle film je úplně zbytečnej to si radši povyprávíme tyhle vtípky s klukama u píva než je vidět v téhle formě.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Další výborný díl je poněkud odlišný od těch předešlých, ale mě se to líbilo snad i víc.

Lijavec (1997) (divadelní záznam)

Moje druhá hra viděná naživo(zatím poslední). Jak už tu bylo řečeno hra je opravdu slabší a na největší klenoty opravdu nemá, ale zato seminář... U DJC 4* nedávám.

Flákači (1995)

Jak už to u Smithovek bývá: zábavné a ukecané. Jedna hláška za všechno: ,,Hej nemůžete napadnout vězně v doprovodu", ,,ale no tak jenom jednou", ,,dobře ale rychle".

Con Air (1997)

Kašlu na večně ohráváné zpomalené záběry dlouhovlasého "správňáka" Cage vybíhajícího z hořící budovy, která právě vybuchuje s pistolkou v ruce protože tenhle film je prostě nadupaná akce, která nenudí ani jedinou vteřinou. Navíc ještě s opravdu hvězdným obsazením.

Salton Sea (2002)

Tenhle film jsem viděl poprvé už kdysi dávno a pořád jsem ho měl v paměti, sakra dobrej film se zajímavou zápletkou, nádechem tajemna a skvělým Kilmerem.

Medicopter 117 (1998) (seriál)

1* je na německý seriály ještě hodně velká pochvala, skoro jako Oskaři za film.