Sedm (1995)

Šokující film s temně budovanou atmosférou, Spaceyho nekompromisním výkonem a výbornou industriální hudbou.

Můj soused zabiják (2000)

Ideální film na nedělní podvečer, prostě oddychovka u které nemusíte přemýšlet a příjemně pobaví. Perry to jasně utáhnul sám.

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

No tohle fakt byla patlanina. Téměř žádné honičky autem až teda na ten závěr ten celkem šel, ale ta část s těma dětma něco tak nudnýho se jen tak nevidí. Nejslabší film s Gibsonem co jsem viděl.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Asi je nám všem jasné proč je tohle nejlepší díl série. Skvělé postapokalyptické vyobrazení skvělá akce no mohl bych pokračovat, ale snad to stačí.

Šílený Max (1979)

Hustě krutej filmek s nádechem psycha, ale ještě pořád v mezích tak často se nevidí.

Spiknutí (1997)

Mel Gibson v nevídané roli paranoika, který má pro změnu pravdu, se role zhostil opravdu skvěle. Julia nijak nepřekvapila, ale ani nezklamala. O konspirační teorie se tak trochu zajímám takže sem si tento filmek s chutí užil.

Muž bez tváře (1993)

Melu Gibsonovi se napoprvé podařilo natočit vynikající drama a tím byla jeho dráha jako režiséra předurčena. Film si na nic nehraje a pěkně v pohodě plyne. Výborný film s citlivými hereckými výkony.

Hvězdná brána - Děti bohů (1997) (epizoda)

Vynikající úvod do výborného a pro fanoušky sci-fi jednoho z nejlepších až kultovních seriálů.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Tohle je prostě klasika nebo už spíše kult se strašným magorem Rimmerem, věčně špinavým a kari pojidajícím Listerem uhlazeným kocourem a pozdějí robotem, který se snaží vzepřít svému naprogramování. Rád bych si to poslechl v původním znění.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tak tady je všechno geniální: postavy, příběhy, hosti i poučení, které z příběhů plyne. Doufám, že nikdy neskončí a prozatím to tak i vypadá.