Ďáblův advokát (1997)

Nez jsem film shledl vubec jsem netusil co mam cekat. Dockal jsem se vsak velmi povedeneho thrilleru s lehce hororovym nadechem. Filmu vevodi skvele herecke vykony (Paciono zahral opet skvele) a grandiozni scenar, ktery vyusti ve fascinujici zaver, ktery nuti k sebezamysleni.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Inarritu opet (videl jsem nejdrive jeho pozdejsi dila) dokazuje jak moc dobry je reziser. V tomto filmu ukazal jak skvele umi pracovat se scenarem a s herci a jak umi vyborne vybrousit atmosferu. Film pusobi misty velmi autenticky (psi zapasy) a opravdu drsne. Navic je netradicne rozdelen na nekolik pribehu, ktere se vzajemne prolinaji a tak trochu spolu souvisi.

Okrsek 49 (2004)

Senzace! Opravdu skvely film o hasicich a jejich kazdodenni praci, o jejich zivote i smrti, radosti i bolesti. Filmu dominuji skvele herecke vykony, vyborny scenar a nadherne zpracovane "ohnive" pasaze. Navic ma film velmi nehollywoodsky konec, zda li je to dobre ci spatne musite posoudit sami.

Prohnilí (1984)

Vynikajici francouzska krimi komedie s excelentnim Philippem Noiret.

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Dřív mě to docela bavilo, ale ted uz bych na to asi moc casto nekoukal neli vubec.

Nuda v Brně (2003)

Musim zvlastne pochvalit scenar a nektere dialogy a herecke vykony s nimi spjate, avsak ctyri * nemohu dat, protoze jsem se casto pristihl ze se nudim.

Agent bez minulosti (2002)

Velmi kvalitni thriller s krasnou Frankou Potente a se sympatickym Mattem Damonem, ktery hraje tajneho agenta, ktery po neuspesne akci ztraci docasne pamet a snazi se zjistit kdo je a co mel za ukol. Film ma skvelou atmosferu a vynikajici akcni sceny (souboj v byte, honicka autem). Dale me na filmu upoutala velmi kvalitni hudba a propracovany scenar, ktery me celou dobu drzel v ocekavani dalsi sceny.

Krysař (2003)

Film si hraje na neco co v nem neni. Prislo mi to opravdu jako ztrata casu, ale dokoukal jsem to ze slusnosti. Jedine co stoji za povsimnuti je ze film vznikll behem jednoho dne.

Časové pásmo bylo změněno