Štěstí na dosah (2006)

Tento naprosto otevřený, srdceobjímající a přímočarý, emotivní snímek dokázal, že i když je vám do srdce pumpován adrenalín a slzy, stejně se z toho dá vyjít s noblesou, grácií a teplem tikajícím pod hrudním košem. Muccino krásně ustál nabízející se spadnutí do stoky slz tahajících filmů a veškeré momenty podává s naprostou samozřejmostí a přirozeností dokuď vás nerztrhají napadrť. i americké sny mají život a to život velice zajímavý. Snad nikdy se mi nestalo, abych někomu jako Will Smith v jeho postavení a v takovém filmu držel palce jako o sto šest. A i když se koná jedna poprava za druhou, pořád jsem doufal a těšil se, že to dobře dopadne. Děkuji moc za tento snímek, otevírá srdce levou zadní. 100% absolutorium!!

Letiště (2006) (seriál)

Maroš Kramár u mě právě předběhl toho pána co hraje Horácia Kejna v Kriminálce a vyšvihl se na druhé místo v žebříčku nejodpornějších lidí všech dob. na prvním místě je doživotně a nesundatelně Michaela dolinová.

24 hodin (2001) (seriál)

První série 60 % . Pak jsem se na to přestal dívat protože zemřela nejsympatičtější postava seriálu.

Drsný časy (2005)

Zdá se, že David Ayer si pro tento scénář nechal velmi málo apetitu, Training day jej asi pořádně vycucl, co se týče zajímavosti. Není ani moc příhodné plivat na velmi tupé a hloupé dialogy, ty přeci ukazují tvář obyčejného lidu a hlasu ulice, byť to může působit jako chyba. Ta je spíše v oné neinvenčnosti a mírném vykrádání sebe sama, stejně tak přímočarost a zřetelné vyústění nepřidává na chuťi. Nutno podotknout, že Ayer si poradil s režií velmi zručně, avšak nijak vyjímečně. Celé to drží bezchybný výkon Christiana Balea, který si tu opět přihřívá polívčičku jménem "psychopat, kluk jako každej jinej", ovšem i od jeho postavy jsem čekal trochu víc..akce. Psychologie je krásně rozvinutá, bohužel postava strnulá. Celkově hodnotím toto dílko průměrem, nedosahuje kvalit jiných, v tomto směru (!špinavých ulic) je mnoho lepších snímků..i prvotina Training day.

Tajemství loňského léta (1997)

Můžete si o tom myslet co chcete, ale tohle byla jedna z mých prvních VHS, kterou jsem dostal za vysvědčení v deváté třídě. I teď s odstupem let se na to mile rád podívám a ...je tam zřejmě moc nostalgie. I přes to, že je to čirý a naprosto do očí bijící pasvil a původce všech teenage kuch hororů, nemůžu mu odepřít, že mě ve čtrnácti pobavil.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Příjemně jsme se BAVIL. Nutno podotknout, že Renée Zellweger má silný komediální talent, který dokáže prodat,ostatně tato role ji padla jako ulitá. Všechny tři hlavní postavy mají překrásně vystavěné charaktery, ovšem v poslední třetině film začne z ničeho nic klopýtat, především epizodka v thajském vězení mi tam příliš neštymovala. Každopádně zůstává faktem, že to byl roztomilý výlet do romantických vod. Ač se etudy a gagy můžou zdát provařené a nijaké, ve finále působí velmi příjemně. 7/10

Rodinné tajomstvá (2005) (seriál) odpad!

Neviděl jsem to, stačí mi ale už ta země původu.

Alpha Dog (2006)

Celkově by se stopáž měla zkrátit tak o dvacet minut, především poslední třetina je velmi rozvleklá, nudná a prvoplánovitě sázející na finální "šok". I přes režisérovu snahu nás vtáhnout do děje a sympatizovat s postavou "ukradeného chlapce", emoce naprosto nefungovaly. 40ˇ% za bena Fostera.