• Thriller

The Suffering (2016) odpad!

Nejzajímavější na tomhle filmu je, že když jsem ho viděla podruhé, došlo mi to až těsně před koncem. Tak moc nudné a nezajímavé to je, že tu informaci mozek ihned po skončení vymazal.

Ghoul (2015) odpad!

To je panečku s*aka. Modernímu divákovi už opravdu ke štěstí stačí jen pár random lidí, pochodujících z pokoje do pokoje, kolem domu a především řádně rozklepaná kamera.

Karanténa 2: Terminál (2011)

Ale jo, tohle mě bavilo. Samozřejmě z velké části proto, že nejde o další verzi stejného příběhu, ale změnilo se prostředí. Zatímco americká jednička je pro mě nekoukatelná, tohle si klidně zopakuji víckrát - takový ten "oddechový" a jednoduchý film na večer, když se člověku nechce experimentovat.

Karanténa (2008) odpad!

Asi nikdy nepochopím, k čemu jsou špatné, doslovné kopie něčeho, co už někdo natočil a fungovalo to dobře.

Scrapbook (2000) odpad!

Zhlédnuto na dva pokusy, poprvé jsem totiž v půlce usnula. Je to strašná blbost s nesympatickými (ne)herci.

Carver (2008) odpad!

Tak takhle ne. K čemu je film, který možná splňuje kritéria subžánru, ale už od pohledu je laciný a amatérský, jak kdyby ho natočila parta nadšenců, při víkendovém pobytu na chatě? Mizerný obraz, mizerní (ne)herci, debilní zápletka a dialogy. Kdo se na tohle dnes chce ještě dívat?

Mamka & taťka (2008)

Nechápu, proč se někdo pouští do úchylných témat, když se pak zbytečně drží při zemi. Námět je fajn, ale potenciál filmu v 90% promrhaný.

Vetřelec: Covenant (2017)

Není to dokonalé a po prvním shlédnutí jsem byla rozpačitá. Ale po zralé úvaze dávám čtyři hvězdy, protože se mi celý ten nápad se stvořitelem, vlastně dost líbí.