Skála (1996)

Skála patří mezi ty filmy, na kterých jsem vyrůstal. Pouštěl jsem si to nespočet krát s bráchou před spaním, a film jsem si jednoduše zamiloval. Michal Bay předvádí naprosto brilantní práci, a film řadím mezi nejlepší akční filmy všech dob. Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, John Spencer, David Morse a další...To jsou jména, která v tomhle filmu excelují od první minuty. Hans Zimmer nám naservíroval něco naprosto úžasného, Michal Bay za kamerou sestřihal jak nejlépe to šlo. Bez jakéhokoliv váhání plný počet!

Transformers (2007)

Michael Bay se opět předvedl v tom nejlepším slova smyslu. Transformers je film napěchovaný akcí, efekty, skvělou hudbou a neuvěřitelnou "Bayovskou" kameru. Ačkoliv film, dle některých, má scénář na úrovni 10-ti letého dítěte, myslím, že duo Bay&Spielberg to zvládli na 1. Když film skončil, zůstal jsem sedět v kině doslova jako tvrdé y. Nevěděl jsem co si o tom mám myslet, pořád znovu a znovu jsem si přehrávál všechny scény filmu. Film mě uvízl v paměti snad na pořád, možná to je taky důvod, že jsem si pořídíl jak DVD tak i Blu-Ray verzi. ""I-AM OPTIMUS PRIME""

Snídaně pro psy (2007)

Taková pohodová černá komedie, která však nefanouškům Stargate světa nebude nic moc říkát. Ti, kteří Stargate sledují, však ví své ;)

Hvězdná brána: Návrat (2008)

Good bye, Stargate! Úplně poslední "věc" ze série Stargate SG-1. Zakončení bojů s Goa´uldy, které trvali neuvěřitelných deset let. Tak dlouho byl tento seriál klenotem, a věřím že stále jím i bude. Rozpočtově je to opět céčko, nicméně je to znatelně lépe natočene než Ark of Truth, a i to více pobaví. A opravdu, za 7MiO dolarů, to bylo natočene opravdu FAMÓZNĚ, a mnohem lepší než některé drahší filmy. A cameo Richarda potěší. Again, good bye SG-1!