Obchodník se smrtí (2005)

Opravdu perfektní snímek, se skvělou kamerou, spousty akce a skvělým výkonem Nickyho, s chladnou tváří, která téměř řiká, "to je normální, prodávat zbraně". Nádhera!

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

A to jen za práci s kamerou a skvělé herecké výkony, jinak mě film nijak neoslnil. UPRAVA: Když jsem si to druhý den přehrál v hlavě, tak nevím proč ale musím hvězdičku přidat.:)

Yes Man (2008)

Pecka film, takhle jsem se nezasmál ani u Pařby ve Vegas. Super!

Veřejní nepřátelé (2009)

Super filmek, s dobrým scénářem. Skvělá kamera, a herecké výkony (především Deppa). Docela zklamal velice uspěchaný konec. Nicméně, chaotická kamera v akci byla úžasná! A soundtrack? Ten byl jedním slovem úchvatný!

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Ále jo, zasmál jsem se. 3D obraz je skvělý, o zvuku nemluvě. Ze začátku se mi to sice příliš vtipné nezdálo, po chvílí jsem se ale každou chvílí nemohl udržet :) Takže plný počet.

Pařba ve Vegas (2009)

Nějak nevím co si o tom snímku mám myslet, ale je to bezesporu 5 hvězdiček. Nasmál jsem se opravdu dost, a konečné rozuzlení, a závěrečné fotky jsou prostě perfektní!

Okrsek 13 (2004)

Prostě fofr akce aka Crank.

Proroctví (2009)

Tento film jsem celkem nepobral...před 50ti lety holka předpověděla hrozné události 50 let dopředu, vč. konce světa. Během vyplňování posledních tří proroctví (2 tragédie + konec světa) navštíví mimozemšťani "vyvolené" děti, aby je odvedli do bezpečí. Svět se nezámo jak zničí (špatně vysvětlena sluneční erupce) a lidstvo zahyne. Vyvolené děti jsou odvezeny na neznámou planetu aby začaly nový život...

Vyvolený (2000)

Hodně zajímavý thriller, s ještě zajímavějším rozzuzlením. Perfektně zahráne role v podání Willise a Jacksona, se skvělou Shyamalanovou režii a vynikající hudbou.

Dokonalý trik (2006)

Opravdu promyšlený děj. Člověk ani neví co je skutečnost a co ne, a pak ho konec opravdu dostane. Chtělo by to více takovýhle filmů. Jinak jsem od začátku fandil Baleovi :)