Kniha přežití (2010)

Třetí apokalyptický film, kde jsme se v podstatě nedozvěděli jak lidstvo zaniklo (The Road, Babylon AD, teď toto). Všichni omývají jen to stejné, že se lidstvo zničilo samo. Ale ve skutečnosti neřeknou nic nového. Co se filmu týče, tak je to rozporuplné. Na jedne straně dobrý příběh, ale na druhé je to docela nudné, a "akční" bych u tohoto filmu nepoužil. Tři hlavní aktéři (Washington, Oldman, Kunis) sice moc prostoru nedostali, ale předvedli maximum na to, jaký prostor měli. Nakonec se přiklámím ke třem hvězdičkám, díky povedené hudbě a hereckým výkonům.

Babylon A.D. (2008)

Zajímavý film. Děj byl našlápnutý, a šlo z toho vytěžit mnohem více. Hudba byla perfektní, a co se hereckých výkonu týče - tak Vin překvapil, zahral to perfektně. Celkově film ubíhá vcelku rychle, ale něco tomu chybí, a rozhoduji se zda tři nebo čtyři hvězdičky. Vizuály za ten rozpočet mohly být lepší, některé byly skvělé, jiné jakžtakž odfláknuté. Ale jo..., že je to Vin Diesel, který to zahral dobře, a jako herce ho mám rád, dávám přeci jen ty čtyři hvězdy. P.S.: S tím, že to bylo točeno v ČR a autoři adresovali Rusko, Moldávii a co já vím co ještě, je docela trapné :X

Starý páky (2009)

Nechápu tu kritiku na stranu OLD DOGS. Já jsem se bavil, vypnul, a relaxoval. Víc jsem od toho nečekal, a vyplatilo se to. Smal jsem se v jednom kuse, a i když zde byly slabší momenty, pro mě stále za pět!

Svítání (2009)

Vzhledem k tomu, jaké sračky v dnešní době vycházejí (zejména pokud se bavíme v hororovém odvětví) mě tenhle filmek mile překvapil. Efekty sice byly průměrné, ale zbytek byl slušný. Všichni herci předvedli dobrý výkon, hudebníci zvolili opravdu vynikajíci hudbu, a celkově filmek zaujal. Na plný počet to není, ale těch 75% tomu určitě dám.

Blb a blbec (1994)

Terence s Budem opravdu umí, a Terence i za kamerou. Opravdu perfektní konec jejich společné kariéry, takto skončily společné filmy dvou největších legend. Neřeknu skvělá hudba, nebo super atmosféra. Řeknu nádherná hudba, s překrásnou atmosférou! Prostě toto bylo něco opravdu krásného, a nikdy na to nezapomenu. Karlos80, ripo a všichni kteří na tento film nadávají: Pánové, vy jste nic nepochopili, nechápete o čem tyhle filmy jsou a kritizujete je, protože nedokážete tuhle pecku ocenit. A kdyby někde byl žebříček TOP NEJHORŠÍCH KOMENTÁŘŮ, jsem si jistý že by jste se umístili na špici ;)

Boot Hill (1969)

Tohle neni klasicky film s Budem a Terencem. Tohle je něco hrozného. To co režisérovi vyšlo u předchozích filmech, tady rozhodně ne. Absolutně žádný vtip, bitky, a Bud s Terencem se taky moc nevyskytujou. Jen využil toho že má tyhle dvě legendy vedle sebe....Všechny jejich filmy miluji, a všechny mají u mě za pět bodů. Tohle je ale něco strašného. Hvězdička jen za to, že je tam Bud a Terence.

Trumfové eso (1968)

Trumfove eso...jejich druhý společný film, a zároveň pokračování prvního dílu - Bůh odpouští, ja ne!, nutno dodat, že i když jsem dal všem jejim filmům pět hvězd, čili i Bůh odpouští, já ne! tak tohle pokračování je lepší než první díl. Rvačky už se trochu rozjíždí, ne sice jako v Dva poldove apd. ale začátky, že ano. Vtip konečně taky, a příběh je opět perfektní.

Dvojníci (1984)

Pecka film. Hodně rvaček, HUDBA OPRAVDU EXTRÉMNÍ, a vtipy přímé i nepříme. A to jak to Bud s Terencem zahráli....FAMÓZNĚ! Jedinou vadou na kráse je dabing, naši oblíbenci to holt nejsou :(

Bůh odpouští, já ne! (1967)

K žánru: "komedie" zde určitě není na místě. Jejich první filmek. Rvačky zde moc nejsou, vtip taky ne, je to víceméně vážné. Nicméně je to opravdu dobře napsané, a ze strany všech aktéru i perfektně zahrané. Není to sice klasická BudHillovka na jaké jsme zvyklí, ale i tak je to na vysoké úrovni.

Superpolicajti z Miami (1985)

Chlapci nám trochu zestárli, ale pecky dávájí pořád skvělé. Toto je jediný společný film, který jsem viděl až dnes, v roce 2010. Bohužel to již není ono. Pecky dávájí sice skvělé, ale jen občas (bohudík za skvěle zvládnutou závěrečnou přestřelku-rvačku), vtipy jsou omezeny na minimum, a hudba již taky není to co to bývalo. Ale pořád, jsou tam oba dva, a já proto nemohu jinak, než za plný počet! Jen lituji toho dabingu, ten je strašný :( EXTRÉMNĚ HROZNÉ KOMENTÁŘE (1): Greenpeacak