Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Slušné tři hvězdičky. Víc si to nezaslouží, ale méně taký ne. O lepších třech hvězdičkách rozhodly zejména dost dobré efekty - WTF za $95 mega? Z něj by si měl vzít příklad Harry Potter, který s rozpočtem 250 milionu předvedl opravdu STRAŠNÉ EFEKTY. (asi si to všechno vzal jeden z nejlépe placených herců v Hollywoodu, Radcliffe, který předvedl opravdu...HROZNÝ herecký výkon.) dějově to bylo celkem slušné, herci nijak neváleli a celkově to byla víceméně pohádka.

Vlkodlak (2010)

Nemůžů říct, že by to bylo zklámáním. Jelikož jsem si od toho nic moc nepředstavoval. A měl jsem pravdu. Sledování mě přišlo velice nudné, zachraňovali to jen herci, kteří předváděli excelentní výkony. Ať už Del Toro, Anthony, Hugo, u kterých se kvalitní výkon dal čekat, tak potěšila i Emily Blunt. Herci a hudba byli perfektní. Zbytek však za moc nestál. Velice průměrné efekty, jak jsem již řekl, docela nudné, a v podstatě nic bez čehož bych se neobešel.

Vřískot 3 (2000)

Bylo to zhruba na úrovní dvojky, ale nějak mi to nechtělo utíkat. Zkrátka ty dvě hodiny na to byli moc. Atmosféra opět žádná, zkrátká takový normální film. Nicméně ty tři hvězdičky si to stále zaslouží, i když je to na hraně.

Vřískot 2 (1997)

Druhý díl této trilogie, je docela dobře koukatelný, nicméně ztratil relativně dobrou hudbu z jedničky, a zcela se vytratila, už tak docela bídná atmosféra, z jedničky. Takže film je ve finále dobře koukatelný, nicméně s nulovou atmosférou...tři hvězdy a to s nadsázkou.

Vřískot (1996)

Taková ta klasická vyvražďovačka, ve svém žánru jedna z nejlešpších. Hudba super, bohužel i navzdory tomu, nebyla atmosféra nic moc. Taková průměrná. Herci zahráli docela slušně, a celkově to splnilo očekávání.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Za staré časy dávám tři hvězdy, protože na Walkerovi jsem vyrůstal. A byly to skvělé časy. Teď už bych si jej sice nepustil, ale old times, jsou old times...

Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)

Excelentní minisérie, která je o mnoho lepší než klasický film. Monte Christo patří mezi takové ty kultovky, na které se rád zavzpomínám i po letech. A navíc excelentní výkon Gérarda spolu s brilantním scénářem, a perfektní hudbou. Zkrátka minisérie jak má být...Už si brousím zuby na knihu :)

Lost: The Final Chapter (2010) (TV film)

Jelikož od posledního dílu páté série jsem si dal u Lostu velkou přestávku, potřeboval jsem některé drobnosti připomenout. A tady se to rozhodně podařilo, jak je již zvykem u všech rekapitulačních dílu, a bylo to opět velice dobré. Perfektně shrnuli vše od první do poslední série, a krásně připoměli všem, kteří si dali pauzu jako já.

Sherlock Holmes (2009)

Velice nadějný příběh, který však z plného potenciálu vytěžil jen velice málo. Těšil jsem se na Holmese, a to i přes to, že jsem původní filmy neviděl. Nicméně, nebylo to nejlepší, ale za shlédnutí to rozhodně stojí. A Downey to hraje famózně. A Jude Law ho v tom podporuje. Hudba byla ideální, škoda jen průměrných efektů.

Piráti na vlnách (2009)

Těšil jsem se na tyhle ty piráty,nicméně, nic extra to opravdu nebylo.Natočene to sice bylo slušně, ale nějak na mě nepůsobí příběh jako takový. Nicméně, herecké obsazení je vskutku skvělé, a tak nakonec dávám 4 hvězdy.