Láska nebeská (2003)

Perfektní film. Když jsem to viděl byl jsem unesen. Opravdu mistrovská práce. A rozpočet 40mega? WTF?! S tímhle hereckým obsazením? Pecka! Nabouchaný soundtrack, perfektně napsáno, herci odvádějí skvěou práci...a ten mega-mega-mega happy end, ačkoliv v normálním životě pravděpodobně nepoužitelný, tak to tady opravdu sedí. A jestlí bude Na sv. Valentana, aspoň z poloviny tak dobré jako toto, bude to skvělé. Jo a... Bill Nighy je frajer!

Něco jako láska (2005)

Docela pohodová odreagovačka, nic extra nečekejte, jen snad hudba, ta je docela dobrá. Jinak to za nic moc nestojí. Herci mi byli ze začátku nepříjemní, ale postupně byli fajn a šlo se na to v klidu dívát.

Určitě, možná (2008)

Opravdu super, nepředvídatelný snímek. Hodně velkou část jsem opravdu netušil jak to dopadne, ale celou dobu jsem přál aby to dopadlo s April. A dopadlo to nejlépe jak mohlo. Skvěle natočeno, dobře zahráno, PERFEKTNĚ VYPRÁVĚNO a ještě s dobrou hudbou, a nejlepším možným koncem. Více takovýhle filmů!

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Zatímco byl první díl docela slušně, tři hvězdičkově hodnoceným filmem, toto bylo doslova vyhození peněz luftem. Film překypuje nelogičnosti, až to bolí a herecké výkony jsou hrozné. Celý film jsme sledovali trio herců > Bellu, která má celý film depresi z toho, že ji nechala láska, a z toho že je v 18ti stará. Poté zde vidíme Edwarda, který se celý film tváří jako feťák, kterému došly "prostředky". A trio zakončuje Jacob, který vypadá trapně jako LittleHercules 3D. A tak to je celý film. Bella kecá, pořád si stěžuje na to, jak to má v životě těžké, a tváří se arogantně jako by byla prezidentkou zeměkoule. Jediný kdo tady za celou tu dobu aspoň trochu potěšil, byla Ashley Green, na kterou se jako jedinou aktérku dalo dívat, a nehrala stylem "nudné kecy, nudný pohled, nudné kecy, sbohem." Jo, pak vcelku jetě Dakota, která bohužel nedostala moc prostoru. A klidně se vsadím, že dostat ona roli Belly, zahraje to mnohem lépe, než otravná Stewart. Sumasumárům, odpad tomu nedám ale rozhoduji se mezi hvězdičkou či dvěma. V poslední době jsem dal odpad Antikristu, a hvězdičku Nebezpečné síti. Toto až takový odpad nebyl, a díky docela povedené hudbě přeci jen dávám ty dvě hvězdičky.

Chceš mě, chci tě (2009)

Nečekal jsem, že se mi to bude líbit, spíše jsem očekávál nějaké "slušné" dvě hvězdičky, ale opak se stal pravdou. Skutečně jsem se nenudil ani chviličku, a nádherné Katherine, s machrem jak má být, s Geraldem, to moc sluší. Butler je hlavní tahoun, to bylo hned jasné, nicméně i poměrně neznámá Katherine Heigl zahrála svou roli na výbornou.

Sedm životů (2008)

Dech beroucí záležitost se super hercem v hlavní roli. Sedm životu je něco co tady už hodně dlouho nebylo. Opravdu perfektně zpracované drama, se skvělou hudbou a perfektnímy hereckými výkony. Nečekal jsem že mě to až takhle zanese do dění a do atmosféry, poprvdě jsem nečekal že mě tento film nějak osloví, ale opaka se stává pravdou. Opravdu super snímek.

Elita (2001)

Konečně programátorský film, který má váhu. Koukal jsem se na Nebezpečný kód, Nebezpečnou síť, Síť, Síť 2 a mnoho, mnoho dalších filmů o hackerech, případně programátorech. Ale žádný mě nezaujal. Až tento. konečně něco s promyšleným scénářem, a dobrou hudbou, a super hereckými výkony.

Nebezpečný kód (2000)

Další film z oblastí hackerů. Rozhodně mnohem lepší než Nebezpečná síť, ale i tak nic moc. Byl to takový film na jedno podívání a to je tak všechno. Zanrán byl docela slušně, a hudba byla vcelku přijatelná. Ale vícekrat ho vidět nepotřebuji.

Nebezpečná síť (1995)

Nebezpečná hovadina. Herecké výkony pokud se dá říct, že tam nějaké byly, nestojí za nic. Scénář taky moc neoplývá kvalitou, a celkově je to nudné skoro jako Antikrist.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

O něco horší než první díl, a o docela dost lepší než druhý. Je to pořád jedno a to samý, a nedivím se kdyby natočili HSM 4 - New Beginning ... ale celkově to jako "sága" není nic špatného, čekal jsem něco mnohem horšího.