Modrý blesk (1999)

Skvělá komedie s Martinem v hlavní roli! Mohu se na to dívát pořád, znovu a znovu, a nikdy mě to neomrzí :)

Já, legenda (2007)

Will to zahral opravdu úchvatně, a celkově celý film byl stavěn jen na něm. Ano, bylo to perfektně natočeno, se skvělou hudbou a dech beroucí atmosférou, jenže i tak to celé stálo na Willovi. A ten splnil svou práci na 100%. A od toho se vyvíjí i mé hodnocení, maximální počet. A pomalu ale jistě se pro mě Já, legenda stává kultovním filmem. A myslím, že koupě Blu-Ray verze se blíží.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Původně jsem tomu dal dvě hvězdičky, ale nebylo příliš objektivní. Nyní je. Podíval jsem se na to konečně nepřerušovaně, na prodlouženou verzi, a ačkoliv je to, což se ale dalo předpokládát, ABSOLUTNÍ NESMYSL, tak je to ABSOLUTNÍ NESMYSL v tom dobrém slova smyslu. Je to prostě NÁŘEZOVÁ PARODIE. A u ni jsem opět nucen posunou hodnocení, z normálního, na hodnocení EXTRÉMNÍCH ŠÍLENOSTÍ.

Vzpomínky (2006)

Zajímavý film s velice promyšleným scénářem. Bruckheimerovské efekty a kamera, spolu s režijí Scotta dodávájí filmu říz! Ačkoliv je zápletka spíše na styl "akčnosti", hodit do děje sci-fi, na kterém je de facto celý film postaveny, není vůbec na škodu.

Con Air (1997)

Super snímek. Neoplývá sice nějak extra propracovaným scénářem, ale o to více vás potěší perfektně zahrány role, skvělý výběr hudby a v některých stopážích i vtip. Super :)

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

A zakončení perfektní trilogie. Řekl bych, že třetí díl je lepší než oba dva před ním. Vtípu je čím dál více, a zaručeně mě to vždy pobaví. Zkratka na Geniatrický park a černé dítě na konci, se jen tak nezapomíná!

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Pefektní komedie, a skvěle (jak jinak) zahráno ze strany Jima Carreyho. Na tomhle filmu jsem vyrůstal, takže jsem na něj možná více zasazený, ale mě se to prostě zdálo jako absolutní zábava. Perfektní!