300: Bitva u Thermopyl (2006)

"Madness? THIS IS SPARTA!" člověk se u toho docela i zasměje. Ale mé hodnocení neberte 100%. Viděl jsem to poprvé v kině, a od té doby ne. Jinak každopádně doporučuji shlédnout na Blu-Ray. Jakmile se na to v blízké době podívám, dám vám kvalitnější hodnocení :) EDIT: Tak jsem to včera shlédnul znova, a musím říci, že mé hodnocení, čtyři hvězdičky zůstává. Je to dobrý filmek, vcelku krátky bych řekl, bohužel si ale mé plné hodnocení nezaslouží.

2001: Vesmírná prda (2000)

Bože lidi, děláte si srandu? Proberte se. Rozmyslete si jestli u takového filmu hodnotíte KVALITU SCÉNÁŘE, nebo VTIPNOST SCÉNÁŘE. U takového filmu se totiž na děj NESMÍTE dívát na kvalitu scénáře. Ale na VTIPNOST scénáře...mě se to velice líbilo.

12 opic (1995)

Velice dobře natočený sci-fi thriller, s nabouchaným hereckým výkonem v podobě Bruce Willise a Brada Pitta.

Odpor (2008)

Super film! Dobře napsané, skvělé zahrané, s perfektním obsazením a opravdu bestovním soundtrackem! Zwick se předvedl.

Strážci - Watchmen (2009)

Ježiši to byl film ... absolutní BLBOST z mého pohledu. Lituji, že jsem vyhodil 139kč za lístek, protože tento film si to opravdu nezasloužil. Jediná slušně napsaná, a i zahraná je Rorschach. O zbytku raději ani nemluvím.

Pátek třináctého (2009)

Nebylo to vůbec špatné, takovéto filmy mám opravdu rád. A Bay? O důvod víc proč tenhle film vidět. Pokud nemáte rádi horory, kde se někdo někoho snaží zlikvidovat, a skupinka lidí, prchá, schovává se, ani si to nepouštějte. Jinak ano :)

Mlha (2007)

Ačkoliv herecké výkony nebyly nijak oslnivé, a herci vcelku byli neznámí, nedá mi to, a musím dát 5 hvězdiček, bez zaváhání. Filmy, na styl vyvražďovaček, nebo že "parta lidí braní místo, a někdo se je snaží dobýt" prostě můžů, a tenhle film je přesně to. A konec? Nedá se říct nic jiného než BRAVO!

Max Payne (2008)

Nevím proč Maxe tolik lidí nadává. Mě se náhodou film hodně líbil. Je sice fakt, že od série Max Payne by jste čekali akci akci, bullet, bullet, což se tady nedělo, nicméně i tak jsem si film hodně oblíbil. A Mark to zahral skvěle. BTW - zamyslete se. Jak může Jánošík dostat více (stejně) procent jako toto? To mě nedochází.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Co k tomu říci? No to je jednoduché -> „ Hodlám svět fascinovat rozházením hnoje. Ve skutečnosti je to továrna na chemické zbraně maskována jako továrna na hnojiva. My to víme, Číňan ví, že to víme, ale my předstíráme, že to nevíme. A Číňan předstírá že, věří že to nevíme. Ale ví že to víme. Všichni to ví.“ ... Opravdu perfektní film, který je opravdu někdy více komedie než akční :) Nedívejte se na logiku, nebo "kvalitní" Seagalův výkon, dívejte se na komedii > akčnost.

Mizerové (1995)

Neuvěřitelně dobrý rozjezd Michaela Baye. Ačkoliv Mizerové nejsou ničím zvláštní, uvízli mi v paměti a nikdy na ně nazepomenu. Film jsem viděl už tolikrát, že bych mohl napsat vlastní scénař podle filmu. Prostě skvělý filmový zážitek!