Věk draků (2011) odpad!

Zápletka: Styděl bych se vykrádat legendárního Mellvilleova Moby Dicka prostřednictvím tak otřesného "lovu draků". Monstra: Bílý dráček překvapivě povedený. Herci: Danny Glover rozjede kariéru za pomoci Smrtonosné zbraně a pak se s ním sejdeme tady? Je normální?!

Jurský masakr (2012)

Zápletka: Taková cesta do středu Země bez středu Země. Monstra: Zásluhou absolutně nepovedeného found footage jsem ani žádná nezaznamenal. Herci: Asi čtyři tam u té vody byli, no.

Obří vosy útočí (2012) odpad!

Zápletka: Takhle to prostě nejde! Monstra: Včely? Nejnudnější nápad v dějinách sci-fi hororu. Herci: Raději jsem si jich nevšímal.

Smrtící temnota (2005)

Zápletka: Mně osobně vyhovující. Monstra: Kdyby byli zdejší humanoidi zřetelnější, byl bych z The Cavern opravdu vystrašený. Herci: V té Smrtící temnotě si jich naštěstí nemusíte moc všímat, protože toho stejně moc nevidíte.

Krokodýl (2000)

Zápletka: Bez přeplácaného CGI to ještě rádoby šlo i z ostatních filmařských hledisek. Monstra: Krokouš si s nikým nezadá. Herci: Ti, co přežili, byli špatní, ti, co umřeli, ještě horší.

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Zápletka: 0. Monstra: Šokující! Nechutné! Revoluční! Herci: Nesnáším jen pohled na Lorenza Lamase!

Megažralok versus crocosaurus (2010) odpad!

Zápletka: Alá Pojďme světu ukázat, co všechno si můžeme ve "filmu" dovolit. Monstra: Krokouš byl fajn, žralok byl useless. Herci: Doufám, že oni platili studiu a ne obráceně, protože opravdu nebylo za co.

Piranhaconda (2012) (TV film) odpad!

Zápletka: Není. Monstrum: Bohužel je? Herci: Nejsou!

Octopus 2 (2001) odpad!

Zápletka: Doopravdy jsem nečekal, že jeden z poldů skutečně umře. Monstra: Chobotnic je ve filmech málo a tady je hlavní důvod proč. Herci: Doopravdy jsem nečekal, že jeden z poldů skutečně umře.

Písečná smrt (2009) (TV film)

Zápletka: Do první poloviny nezajímavá (čekal jsem furt na monstra), pak nesmyslně přebitá akce, pak zase nic a pak gradující finále. Monstra: S červíkama jsem se mnohokrát nesetkal, takže opatrný palec nahoru. Herci: Odpovídá tomu fakt, že skoro nikdo ve filmu nepřežije (tady se nebojím spoilerů, tady mi filmu neznalí budou ještě vděční).