Claymore (2007) (seriál)

Ako tu uz bolo spomenute, Claymore je anime v ktorom je vela vybornych scen v kombinacii s vela scen pri ktorych som si len hovoril - ne, toto tam nedali, NEEE.... Kazdopadne doporucujem pozriet, lebo kvoli tym vybornym scenam sa to oplati. Hlavne pri konci ked Clair bojuje a stale ziskava vacsiu a vacsiu silu co ju vlastne zabija... Do toho ked si v hlave prehrajem zaciatok openingu - epicky zazitok :-).

Vánoční koleda (2009)

Dokonalý film na predvianočné pozeranie s rodinou :-).

Sedmý syn (2014)

Tak urcite to neni nejaky velkofilm, ale svoju ulohu splnil vo vsetkych ohladoch. Pobavil, nebolo to zbytocne natiahnute, dynamicky dej, takze film nenudil a vyborne zvoleny herci. Zasluzenych 5*.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Aj ked musim priznat ze pri konci som to uz trochu pretacal, lebo to bolo uz dost natiahnute, ale aj tak je to po dlhsom case film, ktory aj napriek svojej 3 hodinovej dlzke nenudil. Vyborne zahrate, este do toho pekny napad a film na urovni je na svete.

Malý princ (2015)

Po čase to zacinalo byt uz nudne, preto davam 1 hviezdicku dole... Ale inak v pohode film.

Pidihajzlík (2006)

Ja na americke komedie moc nejsom, ale z nejakeho dovodu mi toto prislo pred par rokmi strasne vtipne :D. A tipujem ze by tomu tak bolo aj dnes.

V hlavě (2015)

Škoda no... Vyborny napad, ale cela ta cast filmu, kde boli mimo "headquarter" bola nenormalne nudna a bohuzial to predstavovalo vacsinovu cast filmu. Za originalny napad davam o jednu hviezdicku viac, inak by som dal iba 2 ... Skoda ze z toho nevytazili viac, miestami to bolo vtipne a dobre sa na to pozeralo. Skoda ze to v tomto duchu nebolo po cely film.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Tak zase musim dat pomerne nizke hodnotenie filmu ktory je vysoko hodnoteny. Musim pochvalit herecke vykony, ale zase... Ked idem pozerat film ktory je hodnoteny ako 13. najlepsi a 3. najoblubenejsi, tak by som cakal viac. Ovela viac. Priemerny dej, na thriller dost malo napinavy a natiahnuty na 2 a pol hodiny - aj ked zase nemozem povedat ze by som sa pri pozerani vyslovene nudil. Ale napriklad oproti poviedkovemu filmu Wild Tales nic moc...

Princezna Fantaghiró 5 (1996) (TV film)

Tak oproti predoslim dielom urcite slabsie, ale stale pozeratelne. Dal by som 50%, ako priemernemu filmu, ale za ten koniec musim z hodnotenia ubrat.