Temné léto - Stadion (2019) (epizoda) odpad!

Tento díl pohřbil všechno, co se slibně vyvíjelo v dílech předchozích. Skupina trapných akčních hrdinů. Proboha, co to bylo? Bez milosti - odpad.

Tím tvrdší je pád (2021)

Na dnešní poměry výborný western. Ze starých klasik si bere jen to nejlepší a míchá to s moderními trendy. Stojí za to vypíchnout vkusný hudební mix a sympatické obsazení. Bohužel jako největší slabinu vidím přílišnou korektnost. Nejvíc blbé mi to přišlo u loupeže banky v Bílém městě, kdy Bílé město bylo fakt bílé a nikdo z Natova gangu nikoho bílého nezastřelí. To bylo trapné. Ale na toto by se prý nemělo stěžovat, takže nic.

Yes Day (2021)

Pravda, nápad už je to recyklovaný, ale i tak to není žádné utrpení. Jen škoda, že je vše tak extrémně předvídatelné. Jedním z hlavních pilířů je super obsazení, hlavně malý "Nando", který musí být dobrý šoumen i mimo kamery a působil velmi přirozeně, stejně jako padre Carlos.

Pravdivé zprávy (2021) (pořad) odpad!

Kavalčík měl snad své publikum jako ostravský Ruda, ale takto na vlastní triko mi jeho projekty přijdou dosti tragické, nevtipné a trapné.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

V první polovině jsem se moc bavil. Zábavná, krásně barevná podívaná a parádní choreografie. Bohužel ve druhé polovině to ztratilo šťávu, včetně těch vyšperkovaných bitek, proto hodnotím jako průměr.

The Haunting - Staré sídlo (2020) (epizoda)

Z první série jsem byl nadšený. Rozjezd série druhé hodnotím spíše hůře, protože laťka je opravdu hodně vysoká, ale pořád věřím, že se dostane na přelomové momenty a nezapomenutelný závěr.

Amigo (2019)

Mám rád španělské horory i komedie, takže jsem Amiga uvítal s nadšením. Bohužel zřejmě nejsem cílovka. Záměr tvůrců a děj asi chápu, ale právě tyto věci mě na filmu neskutečně ubíjely. Dokonale nesympatické obsazení a dlouhé napínavé pasáže jen proto, aby vás ve finále nasraly. I když, musím uznat, ten závěr mě v tomto směru naopak potěšil.

Třetí den - Friday - The Father (2020) (epizoda)

Tak toto bylo hodně dobré. Pevně věřím, že si další díly udrží laťku a nezklamou. Totálně mě uhranul vizuál a zvláštní barevné pojetí. Tomu odpovídá i takové, až pohádkové, vyprávění příběhu s výborným závěrem. Samá chvála!

Krvavá nevěsta (2019)

První část se rozjížděla docela zajímavě, ale k závěru už většina scén nebyla ani tak vtipná jak úsměvná. Ale musím uznat, že se tady najde spousta scén, hlavně s krvavě okouzlující Samarou Weaving, je zasraceně stylových!

Penny Dreadful - Seance (2014) (epizoda)

Už jsem začínal mít obavy nad kvalitami tohoto seriálu, když v tom přišla seance a musím uznat, že takhle povedenou jsem neviděl od Drag Me to Hell!